qlarista kullanıyorum hamile miyim?

• Konbuyu başlatan fatmaaaaaa
  • Başlangıç tarihi
F

fatmaaaaaa

Forum Okuru
qlarista kullanıyorum hamile miyim?
2 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. Eşimle ilişkiye girdik. Yanlışlıkla içime boşalma oldu. Temizlendigimde organimdan meni aktığını gördüm. Bunun ardından baş dönmem başladı. Zevkten olabileceğini düşündüm. Çocuk istemediğimiz için aksam 9 tane Ağrı kesici içtim. Mide bulantım artmaya başladı başımda uyusukukluk başladı bu bir gün sürdü. 4 gün geçti şu an midem aşırı bulanıyor ve halsizim. Baş ağrım var. Acaba hamile miyim? Yoksa korktuğum için mi bu belirtileri görüyorum.
Teşekkür ederim...

Yahu arkadaş adı üstünde doğum kontrol hapı sen ilacı ne için kullanıyorsun ?? Düzenli kullanıyorsan hamile kalmazsın ayrıca 9 tane ağrı kesici yutmak ne demek?? Canınamı susadın ? Hayatımda böyle cehalet görmedim !

Yahu arkadaş adı üstünde doğum kontrol hapı sen ilacı ne için kullanıyorsun ?? Düzenli kullanıyorsan hamile kalmazsın ayrıca 9 tane ağrı kesici yutmak ne demek?? Canınamı susadın ? Hayatımda böyle cehalet görmedim !
1 aya yakın adet olmadım hala adet değilim.

Kistim için aldım ilişkim yok demistim o sıra yoktu 2 ay geçti kullanali geçen hafta oldu işte. Qlarista mavi paket belki renklidir digerleri.

Merhabalar grupta yeniyim yaşım 17
5 aylık evliyim bundan 2 ay önce karnımda şişme oldu hamileyim zannettim fakat 3/4 tane test almamız rağmen hamile olmadıgımı ögrendim adetim üzerinden 3 ay geçmişti fakat hamile degildim doktora gittiğimde rahimde kist var dediler biri patlamıl içine kanıyor diğeri şiş olarak duruyordu doktor hap verdi kullandım fakat tekrar doktora gittiğimde 6 cm uzamış kist doktora tekrardan gittiğimde ilaç yazmadı biz çoçuk istiyoruz fakat bu düşürmek için en etkili yöntem nedir lütfen bana yardım edin evliliğim kötüye gidiyor yoksa telefonum 5347806046

Merhabalar grupta yeniyim yaşım 17
5 aylık evliyim bundan 2 ay önce karnımda şişme oldu hamileyim zannettim fakat 3/4 tane test almamız rağmen hamile olmadıgımı ögrendim adetim üzerinden 3 ay geçmişti fakat hamile degildim doktora gittiğimde rahimde kist var dediler biri patlamıl içine kanıyor diğeri şiş olarak duruyordu doktor hap verdi kullandım fakat tekrar doktora gittiğimde 6 cm uzamış kist doktora tekrardan gittiğimde ilaç yazmadı biz çoçuk istiyoruz fakat bu düşürmek için en etkili yöntem nedir lütfen bana yardım edin evliliğim kötüye gidiyor yoksa telefonum 5347806046

Merhaba doktorunuz ilaç yazmamış bir müddet sanırım kisti takip edecek muhtemelen bununla ilgili sizi bilgilendirmiştir. Rahim yumurtalık kistlerine soğan suyunun iyi geldiğini duymuştum ama bu küre başlamadan önce yinede doktorunuza danışın derim.

Geri