1. sarı melek

sarı melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

radyo isteri

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sarı melek tarafından paylaşıldı.

sitemiin bir radyosu olması nasıl olurdu meleklere ait bir radyo bence siteye canlılık katardı yöneticimi ve sevgili melekler ne dersini

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aslında çok güzel olur ama tabi sadmin ve adminlerimizin düşüncesi ne yönde olunur bilinmez

radyo isteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  2. Eski radyolar

Eski radyolar

eski radyolar eski radyo resimleri antika radyolar radyo modelleri Eski radyolar çok hoşuma gider, bir anda beni çocukluğuma götürüyor.. nostalji zamanı:D eskiden herkesin evinde olduğu gibi bizde de vardı:)
  3. Best Fm Radyo Frekansları

Best Fm Radyo Frekansları

Arkadaşlarım best fm in il il frekans ayarlarını nereden bulabilirim. Bunun bir listesi var mı Misal Best FM'in Adana mersin frekansı kaç... Teşekkürler.
  4. Radyonun icadı

Radyonun icadı

radyonun icadı radyonun tarifi radyoyu kim buldu radyoyu kim icat etti radyoyu kim bulmuştur radyo icat tarihi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Radyoyu kim buldu diye soran misafirimizinde dediği gibi eskiden televizyon yerine her evde radyo dinlenirmiş. Üstelik radyosu olan evlerde lüks dediğimiz evlerdenmiş. Sonradan televizyonun icadı gerçekleşmiş ve sadece sesle yetinmemiş insanlar...
  5. Radyonun İcadı

Radyonun İcadı

Radyoyu Kim Ne Zaman İcat Etti Radyoyu Kim İcat Etti Her ne kadar şimdilerde eski popülerliğini kaybetse de radyo, bir zamanların bir numaralı iletişim aracıydı melekler :) Tüm haberler radyodan takip edilir, tüm aile radyo oyunlarıyla heycanlanır, şarkılarla şenlenirdi. Biz de bu konumuzda radyonun icadıyla ilgili bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) İtalyan Mucit Guglielmo...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş