Rahat kullanışlı ve havalı kısa modern saç kesimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Rahat kullanışlı ve havalı kısa modern saç kesimleri
kısa saç modelleri, modern kısa saç modelleri, asimetrik saç modelleri, çok kısa saç modelleri, havalı saç modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Kısa saç modelleri, bir bayanı olduğundan daha genç ve modern bir görüntüye kavuşturur. Popüler kısa saç modelleri ile ilgili görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Eğer kendiniz ile ilgili bir imaj değişikliği içine girdiyseniz bu işe saçlarınızdan başlayabilirsiniz.

Rahat bir kullanım olanağı sunarken görünüm olarak da sizi daha genç gösterecek kısa saç kesimleri ile şekil verirken zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Şimdi içiniz de şunu belki diyenler çıkacaktır" bir bayana uzun saç daha çok yakışır" diye.. Evet haklı olabilirsiniz ama eğer sürekli uzun saçlarınızı topluyorsanız ve ona gereken bakımı uygulayamıyorsanız uzun saçlarınızın size nasıl bir faydası olabilir ki...

Hem sürekli bağlanan saçlar da zamanla dökülmeler oluştuğu gibi saçlarda seyrekleşmeler meydana geliyor. Eğer düzenli bakım uygulayabiliyorsanız ve ona gereken ilgiyi gösteriyorsanız o zaman sözümüz yok çünkü uzun saçlara da uygulanabilecek bir çok model var...

Ama benim gönlüm yine kısa saç modellerinden yana:) Uzun saçı da kısa saçıda kullanan biri olarak tecrübem diyor ki kesinlikle kısa saçlar bayanlar için daha kullanışlı..

Kısa saç modelleri de kesim olarak farklı şekillerden oluşuyor. Öncelikle ilk yapmanız gereken kesimine güvendiğiniz iyi bir kuaför bulmanız... Yaşınıza ve yüz şeklinize en uygun kısa saç modelleri konusun da eminim ki sizi kuaförünüz de yönlendiricektir.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg

harikalar:) bu kısa saç modellerine bayılıyorum ama nedense bir türlü saçlarımı kestirmeye cesaret edemiyorum yıllardır uzun saçlarım var hiç kısa saçı denemedim belki günün birinde cesaret eder denerim kısa saç kullananların birçoğu çok rahat ve kullanışlı olduğunu söylüyorlar çevremdede var bazı arkadaşlarım onlarda yıllardır saçlarını uzatmıyor kısa kestiriyorlar gerçekten de çok havalı ve modern duruyor ama her kesim için söyleyemem önemli olan doğru saç rengi ve kesimini bulmanız o zaman daha isabetli olacaktır

çok güzeller hepsi birbirinden güzel ve modern saç kesimleri ne yalan söylim karar veremedim :) ama ilk görseldeki modele çok sıcak baktım bende bugünlere saçımı kestirecem sıkıldım artık topla topla nereye kadar öyle çok saçlarına bakan biri de değilim sürekli topladığım için aşırı bir dökülme var eşimde dedi git kısa kestir saçlarını yani ondanda destek aldım şöyle havalı modern bir kısa kesim istiyorum kesinlikle bu modellerden birini kestirecem

Geri