1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

meleklerim ben migdemden rahatsizim sIk sIk migdem ve bagirsagim intahaplasir, ve ben o zaman zor ayata duruyorum basim döner migdem bulanir agrir. Kendimi cok halsiz hissediyorum. simdi yine öyleyim oruc tutamadim bugün kendimi cok kötü hissediyorum herkes orucuken ben oruc tutmuyorum. bana ne tavsiye edesiniz?
    Yorumlarinizi bekliyorum

2. cücük

cücük Forum Okuru

migde rahatsizligi cok zor bilirim bende migdemden rahatsizim
    benim sana tavsiyem
    bu seninle Allah c.c. arasinda birsey rabbim biliyor sen rahatsizsin o yüzden tutamiyorsun öyle deyilmi
    keyfi tutmamazlik yapmadigindan deyil, rabbim insallah tez zamanda sifani verirde sende tuta bilirsin
    Amin

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    keyfi tutmamazlık yapmıyosun sonucta canım allah biliyo bu yuzden sıkıntı yapma iyi niyetin hep seninle olsun :)

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

rabbim senin icinin rahat olmadigini görüyor..kendini dahada cok yipratma...elinde olan birsey degil...sen bol bol dua et af dile rabbim inan tutmus kadar kabul edecektir...o okadar bagislayicidirki senin halini görüyor...bunun degisik yollarida var kaza yaparsin olmadi tutamadiginin parasini veririn durumun uygunsa...saglik dinimiz her yönden sagligi üstün tutmakta o yüzden kendini dahada üzme..oruclu olanlara yardimci iftar yap ne biliyim huzuru bi sekilde icine yerlestirmeye calis....

Rahatsızım oruc tutamadıgım ıcın kendımı kötü hıssedıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Kendinizi Kötü Hissettiğinizde Ne Yaparsınız?

Kendinizi Kötü Hissettiğinizde Ne Yaparsınız?

Ne Yaparsınız Çıkıp Dışarda Gezerim
  3. Rahatsız edrici tüylerden kurtulun

Rahatsız edrici tüylerden kurtulun

nane ile tüylerden kurtulma Rahatsız edici tüylerden kurtulmak için 1. 10 gr vazelin,30 gr lanolin ve 25 gr kırlangıç otu özünü bir tencereye koyup içinde , su kaynamakta olan başka bir tencerenin üstüne oturtarak buharın sıcaklığıyla erimesini (benmari usulü)bekleyin 2.Eriyince 15 gr nişasta ekleyin karıştırın soğunca maske halinde yüzünüze sürüp 8 saat sonra sıcak suyla yıkayın.Biraz...
  4. Tolga Burkay - Rahatsız (2011)

Tolga Burkay - Rahatsız (2011)

Tolga Burkay - Rahatsız, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Tolga Burkay albümü sizlerle melekler :) Sanatçi: Tolga Burkay Albüm Adi: Rahatsız Türü: Rock Yayin Tarihi: 17/02/2011 Süresi: 40:38 Dakika Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 37.35 MB Albümdeki Eserler 01. Gel Bak 02. Böyle Kal 03. Çarklar 04. İkarus 05....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş