Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Selâmün alykm.Ben 2yıllık evliyim arkadaşlar.yaşım da 28e geliyor o yüzden o kadar çok istyrm ki.içimi dökmek istedim burda.evlendikten 2ay sonra hamile kalmştm.bebeğimn 26.haftada kalbini durduğunu öğrenmiştim.sebebi bulunamadı.

rahim filmi.jpg

Nasip değilmş dedm..3ay korunup tekrar gebe kaldım ama o da boş gebelikti.geçen sene kasımda kürtaj oldm sonra çok aşırı kanama oldu.1yıldır hamile kalamıyorum.doktor hsg deyince bu ay 8inde çektrdm çok kolay geçti elhamdülillah.Yumurtalık kanalları tıkalı dedi ama ilaçla açılmş şükür ki.şu an adetm 2gün geçti.yoğun Sarı beyaz arası akıntı geliyor.her lavaboya gidişimde kalbim nasıl çarpıyor.test yapmadım eşim yasakladı her ay alıp sonucunda çok ağladığm için.

Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin istedikleri anda.kimseyle paylaşamyrm bunları.herkes sitres yaparsan olmaz lafını söylüyo daha çok gerilyrm.rüyamda bana teheccüde kalKyo musun hamile kalmak için diyorlar.bu ay çok şükür kalktım çok dua ettm Rabbim kabul etsn.bir de Peygamber Efendimiz SAV in Hadis i Şerifte Cuma gecesi Yasin ve arkasından Sad Suresini okuyanın duasının geri çevrilmeyecği müjdesini duydum yaptm. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin..Allah dualarmzı kabul etsn vakti gelmiştir İnşaAllah

Selâmün alykm.Ben 2yıllık evliyim arkadaşlar.yaşım da 28e geliyor o yüzden o kadar çok istyrm ki.içimi dökmek istedim burda.evlendikten 2ay sonra hamile kalmştm.bebeğimn 26.haftada kalbini durduğunu öğrenmiştim.sebebi bulunamadı.Nasip değilmş dedm..3ay korunup tekrar gebe kaldım ama o da boş gebelikti.geçen sene kasımda kürtaj oldm sonra çok aşırı kanama oldu.1yıldır hamile kalamıyorum.doktor hsg deyince bu ay 8inde çektrdm çok kolay geçti elhamdülillah.Yumurtalık kanalları tıkalı dedi ama ilaçla açılmş şükür ki.şu an adetm 2gün geçti.yoğun Sarı beyaz arası akıntı geliyor.her lavaboya gidişimde kalbim nasıl çarpıyor.test yapmadım eşim yasakladı her ay alıp sonucunda çok ağladığm için.Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin istedikleri anda.kimseyle paylaşamyrm bunları.herkes sitres yaparsan olmaz lafını söylüyo daha çok gerilyrm.rüyamda bana teheccüde kalKyo musun hamile kalmak için diyorlar.bu ay çok şükür kalktım çok dua ettm Rabbim kabul etsn.bir de Peygamber Efendimiz SAV in Hadis i Şerifte Cuma gecesi Yasin ve arkasından Sad Suresini okuyanın duasının geri çevrilmeyecği müjdesini duydum yaptm. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin..Allah dualarmzı kabul etsn vakti gelmiştir İnşaAllah

Merhaba faydalı yorumunuz için teşekkür ederim.HSG ile kapalı olan kanallarınız ve tüpleriniz açılmış inşallah gebe kalırsınız.Gelişmeleri lütfen bizimle paylaşın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Öncelikle herkese hayırlı günler..
1.5 yıldır evliyim ilk günden itibaren denemeler yapıyoruz fakat herşey normal olmasına rağmen sonuç husran. Tüm tetkiklerden sonra rahim filmi de çekildim belki bunyeden belki de acıya dayanıklı olduğumdan bilemiyorum benim agrim yada sancim olmadi. Smear yaptıranlar bilir sadece aletin girmesini hissettim onun dışında ilaç verilirken doğal olarak bir basınç oluyor karın bolgemde yanma hissi okadar. Çok rahat kalkıp giyindim ve tek başıma evime döndüm ilk gün kanama oldu ikinci gün ise leke şeklinde ve sonrası herşey normal. Ben 23 kasım çarşamba günü filmi çektirdim iki gün ara verip malum yumurtlama donemim olduğu için ilişkiye girdim artık şansa birakmak istemiyorum yaşımda 35 bu arada bakalım inşallah rabbimim de izniyle güzel haberleri sizlerle paylasirim. Allah isteyen herkese hayirlisiysa evlat nasip etsin Allah yardımcımız olsun

Merhaba,

Rahim filmi çekilirken ağrı hissedenlerin ağrı eşiği düşük olduğu gibi,muhtemelen kanallarda ve tüplerde tıkanıklık vardır.Kimi basıncı rahminde fazlasıyla hissederken , kimi normal muayene olmuş gibi durumu değerlendiriyor.Hsg sonrası lekelenme ve ağrı olması normaldir.Sonuçta rahime bir işlem yapılıyor.Umarım en kısa zaman da mutlu haberlerinizi alırız.Yorumunuz için de teşekkür ederiz.

Hayırlı günler arkadaşlar.sizlerle paylaşmak istedim.Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bir yıl beklemeden sonra hamileyim, şu an 5haftalık..Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin bu güzel duyguyu.her şeyin bir vakti varmş..Kürtaj olup da 6ay hamile kalamayan bence 1yılı hiç beklemesin.Benim doktorum Samsun Çarşambadan.Allah ondan da razı olsun.Film çekerken çok çok rahatlattı.Bu ay olacak Allahın izniyle inan buna diyerek gönderdi beni.inanç çok önemli gerçekten.tekrar söylüyorum teheccüde kalkıp dua edelim..Bütün Müslümanlar için.Bu arada Türkçe Öğretmeniyim bıraktım görevi çünkü daha önce Bebeğimi kaybettiğimde haftada 36 saat giriyordm çok yoruluyordum.Rabbim sağlıklI bir şekilde doğurabilmeyi nasip etsin herkese..Allah yardımcınız olsun. ..

Rahim filmi ile ilgili bir yazı görsem tüylerim ürperiyor. Bende rahim filmi çektirmiştim. İşlem esnasında hiç ağrım olmadı .Sadece eve dönerken yürüdüğüm esnada sanki rahmim dışarı çıkıcak gibi bir his vardı.Bir yıl sonra tekrar rahim filmi çekmek zorunda kaldık .Eşime dedimki herkes işlemin çok ağrılı geçtiğini söylüyor benim hiç canım yanmadı tekrar aynı doktora çektirelim. Aynı doktora gittik ve işlem yapıldı ben bildiğiniz öyle bir çığlık bastımki eşim kapıyı açıp içeri girdi :( Doktorum kanalların ve tüplerin tıkalıydı ondan çok canın yandı dedi. O günü asla unutmıycam :( Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın dermansız dertler vermesin .Hayatımın en kötü anısını sizlerle paylaşmak istedim

6 kasım da regl oldum 16 kasımda rahim filmi çektirdik dün iki tane idrar tahlili yaptık birini evde birini hastanede . Pozitif çıktı çok şükür bugün kan tahlili verdim sonuç yarın çıkıcak allahın izniyle hevesimiz kırılmaz inşallah 3 yıl çok zorluklarla bekledik herşey bi vesiledir ya hsg de bizim için vesile oldu hiç korkmayın rahim filmi çektirmekten gönlünüzce olsun herşey inşallah

6 kasım da regl oldum 16 kasımda rahim filmi çektirdik dün iki tane idrar tahlili yaptık birini evde birini hastanede . Pozitif çıktı çok şükür bugün kan tahlili verdim sonuç yarın çıkıcak allahın izniyle hevesimiz kırılmaz inşallah 3 yıl çok zorluklarla bekledik herşey bi vesiledir ya hsg de bizim için vesile oldu hiç korkmayın rahim filmi çektirmekten gönlünüzce olsun herşey inşallah

Ne güzel gözünüz aydın yazdıklarınız inşallah çoğu kişiye umut olur. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bende rahim filmi çekildim lakin birkaç ay geçti olmadı ve benim polikistik bir hormon sorunun var bu sebeb engel klur mu ne olur cevaplayın ??

Geri