1. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rahim filmi çektireceğim tavsiyeleriniz neler

Konu, 'Deneme Odası' kısmında grsn28 tarafından paylaşıldı.

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn

2. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    canım benim tüplerinde tıkanıklık varmı diye bakıcaklarbende çektircem de tüp bebek yaptırıcaz o yüzden bakalım hakkımzda hayırlısı olsn...

grsn28 bunu beğendi.
  3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Insallah hamile cikarsin bnde hamile olmak istyrm ama hamile habrni dyunca agladigim oluyor burdan hamilelik haberini almak dilegiyle canim:bebem:

4. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş hakkımız da hayırlısı olur eşim de sperm hızı yavaş ama spermleri sınırda olduğu için ürolojiye yönlendirmedi eşimi geçen seneki spermigrom testleri ile kadın doğuma gittik sadece bana ilaç yazdı inofolic ve folbiol

5. grsn28

grsn28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çektirdin i rahim filmini

6. n.büşra

n.büşra Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yok canım çektirmedim daha ramazandan sonra inş..

7. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    hkkMzda hyrlisi canim bzde srn yok ama olmuktirecem ama koyr bn rahim filmi cektrcm ama korkuyrm

8. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

hepiniziz hakkınızda hayırlısı olsun :)

*BİRİCİK*, ayla89 ve *Lena* bunu beğendi.
rahim filmi çektireceğim tavsiyeleriniz neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenmek İsteyenlere Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir ?

Öğrenmek İsteyenlere Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir ?

rahim filmi ne zaman çekilir rahim filmi ne zaman çekilmeli Sevgili melekler, jinekolojik olarak bir tedavi sürecine giren meleklerimizi rahim filmi konusunda bilgilendirmek istedik. Bu yazımızda rahim filmi ne zaman çekilir, rahim filmi ne zaman çekilmeli sorularını yanıtlıyoruz.. Rahim Filmi HSG uygulanması öncesinde detaylı bir jinekolojik değerlendirme yapılır. Bu değerlendirmede...
  2. Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir bu konuda bana lütfen biraz acele cevap verin Rahim Filmi çektirmek için uygun bir zaman var mıdır?
  3. Kızlar Rahim Filmi HSG Nedir cevap verin

Kızlar Rahim Filmi HSG Nedir cevap verin

Rahim Filmi HSG Nedir bu konuda bilgi sahibi olan kızlar bana da bilgi verin lütfen sizi bekliyorum:S
  4. HSG Rahim Filminin Yan Etkileri Nelerdir ?

HSG Rahim Filminin Yan Etkileri Nelerdir ?

Bir histerozalpingogram veya HSG, kadın doğurganlık potansiyelinin önemli bir testidir.Bir histerosalpingogram (HSG) bir X-ray testidir. Kamerayla e fallop tüplerinin iç kısmına ve çevresindeki bölgeye bakar . Bu film genelde gebelik elde edemeyen , üreme proeblemi olanlara uygulanır. (Test, fallop tüplerinin tıkalı veya açık olup olmadığını kontrol eder) Histerosalpingogram testi,...
  5. Rahim filmi HSG neden istenir nasıl çekilir ?

Rahim filmi HSG neden istenir nasıl çekilir ?

Bir histerosalpingogram (HSG) kadın doğurganlığı değerlendirmek için kullanılan özel bir röntgen çeşididir . HSG, ayakta tedavi prosedürüdür. Test yarım saat sürmez. Servikste iyot bazlı bir boya yerleştirilmesi ve x-ışınları alınmasını içerir. Bu röntgenler uterusun şeklini ve fallop tüplerinin tıkalı olup olmadığını değerlendirmeye yardımcı olur . HSG, uyanıkken ve genel anestezi...

Sayfayı Paylaş