Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. elvan saraç

elvan saraç Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Hsg den korkanlar beni dinleyin ıst a mart ayında çektirdim o kadar zor o kadar fenaydi ki çocuk isteğim bile kalmadı rahmde yara oluştu üstüne doktor berabattg şikayet ettim ve sonuç iki tüpde kapalı üstüne 4yaşında kızım var allah bin kez razı olsun doktorum vefa hanım beni echomar a yönlendirdi git çektir kesin sonuç alalım dedi korka korka gittim daha kapıda karşılandım güleryüz samimiyet fora:)sonra hazırlanıp yattım cihazlar son teklonoji yanımda beş kişi biraz rahatladım sonra doktora ilacı verirken söyler misin dedim gülerek ilacı verdim bile dedi:)kısaca hissetmedim bile ve iki tüpde açık tertemiz çıktı ıstanbul daysanz kesinlikle şişli echomar a gidin fiyat 450ilaçlar da dahil kesin sonuç orası çok mutlu olduk pet bile verip soyunma odanıza kadar eşlik ediyorlar sıfır acı :)

2. nihal3575

nihal3575 Forum Okuru

slm mrb ben aranıza yeni katıldım ve izmirdeyim hsg cekilmek istiyorum hastane hakkında bilgi alabilirmiyim adres falan şimdiden tşk ederim :oops:

3. goncaa18

goncaa18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

4. goncaa18

goncaa18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben bugun medifema hastanesinde hsg cekildim 500tl anestezili oldu hicbiseyy hissetmedim 1saat surmedi narkoz etkisi 2saat hast.de kaldik zaten cikinca agri kesici igne yaptilar oyle etkisi gecince agri sizi oluyor biraz.. cok sukur sonuc iyi cikti hersey yolundaymis 1yil olucak tedaviye baslayali klomen kulladik catlatma igneleri olduk en son nisanda asilama negatif oldu.. filmi de cektirdik simdilik tamamladik eylulden sonra tekrar asilama dusunuyoruz neyse... alsancakta baris goruntuleme var 400tl anestezisizdi sifa gecen yil 400du..buca tip 500 tl..medical park 650 rakamlar boyle.. umarim yardimxi olabilmisimdir

5. Zıpırrrr

Zıpırrrr Forum Okuru

Selâmün aleyküm herkese hayırlı geceler ben aranıza şuan katıldım.istanbuldayim Bagcilar Sefa Hastanesinde hsg çektiren varmı acaba

6. zıpırrrr

zıpırrrr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  7. ***remziye.

***remziye. Forum Okuru

Mrb arkadaşlar bende 27 temmuz pazartesi hsg rahim filmi cektiricem ilk defa cektiricem için çok korkuyorum

8. Pembiş_makaron

Pembiş_makaron Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar şu rahim filmi korkusu banada oldu. Ilk kez cektircektim yorumlar beni cok strese soktu anestezi almayi düşündüm bikac kisi "inanma yorumlara anestezi almak zor 5dk işlem olcakken anestezi yüzünden 2saat ayilamazsin" dediler ve bi cesaretle girdim emin olun hic bisey yok adet sancısı hissediceksin 5dk okadar gereksiz masraf ve anestezilere girmeyin istanbul da ozel esencan hastanesinde 200tl oldum hemen sonuc aldim ve cok memnun kaldim "bumuymuş " diyerek gülerek çıktım.

9. hms

hms Forum Okuru

Kızlar ben bugun hsg çekindım. Acı eşiğim yüksektir ama çok sancılı oldu yeter artık dedim doktora. Ön yargılı olarak da gitmedim illa canım yanacak diye fakat çok şiddetli sancım oldu. Bu kadar olacağını tahmin etmedim gitmeden ağrı kesici almıştım hiç bi işe yaramadı. Bi süre yattım orda bacaklarim felan titredi. Biraz kanama var ama şu an iyiyim sancı felan yok çok şükür temiz açık tüpler bir yıldır bekliyoruz yavrumuzu Rabbim nasip eder inşallah. Özet olarak giderken her ihtimale karşı yanınızda bi yakınınız muhakkak olsun. Ve bu film kişiden kişiye değişir zor mu kolay mı olduğu. Maddi olarak sıkıntı yok ise anastezi de düşünün.

10. Hsg Çekimi

Hsg Çekimi Forum Okuru

merhaba arkadaşlar bende konyada yaşıyorum medicana hastanesi seçil hanımın hastasıyım anestezi vermeden yapıyor aylardır kaçıyorum yorumları okudukça daha da korkuyorum konyada çektiren varsa yardımcı olabilir mi 1yıldır bebek istiyoruz bir kez çatlatma iğnesi oldm negatif

11. Yaren Zeynep

Yaren Zeynep Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildm.8sene önce ilk hsg filminin anestezisiz cektirdim.Korkunçtu aşırı agrim oldu.Ama çok sukur iyi sonuçla neticelendi .Su an 7 yasında bir kızım var.Bir hafta en önce Şişli echomarda tekrar hsg cekildm.Kesinlikle agrisZ ve çok güler yuzluler doktoruma beni oray a gönderdiği için çok tesekkur ettim .Hsg çektirmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederm...

12. minagel

minagel Forum Okuru

Merhaba,sizi korkutmak değil amacım ama yazmak istedim.Ben bu cumartesi yani 2 gün önce çektirdim HSG filmi Şirinevlerde alfa tanı diye bir yerde dr.korkacak bişey yok dedi karnıma hafifçe bastırdı işte bu kadar ağrın olacak dedi sanki kendisi 50 kere hsg çektirmiş gibi.İlacı verirken inlemeye başladım elim ayağım kesildi yani hayır hiç acımıyor diyen arkadaşlar size kesinlikle katılmıyorum evet ciddi bir ağrı oluyor kesinlikle.Çekim bitti ve ben eşimin yanına bekleme odasına geçtim sonucu almak için oturamadım bile dört döndüm o bekleme odasında,sonucu aldık çıktık,arabaya bindik aradan yarım saat bile geçmeden (şuan yazarken bile yaşıyorum o sancıyı) bir ağrı saplandı hem belime hem kasığıma hemde karnıma içim geçiyor öleceğim beni acile götür dedim eşime.Yani kısacası bu devirde böyle çağ dışı bir işlem olamaz.Pişmanım keşke anestezi alsaydım.Eve geldim yatamıyorum uzanamıyorum sağa sola dönemiyorum.Şimdi biraz hafifledi ağrılarım ama psikolojim pert oldu.Allah çektireceklerin yar ve yardımcısı olsun.

sedra bunu beğendi.
  13. sedra

sedra Forum Okuru

arkadaşlar merhaba bende çok fazla araştırmadan bu işkenceyi yaşadım dün devlet hastanesinde yaptırdım nerden bileyim böyle olacağını ağrısı acısı yok diyen arkadaşlara çok şaşırdım ben öleceğim falan sandım eşim bile çığlıklarıma dayanamadı odaya daldı birden hayatımda böyle acı çekmedim gece korkudan uyuyamadım gerçekten psikolojim bozuldu sanırım daha bi kaç gün etikisi üzerimde kalacak çok pişman oldum eğer anestezi ile çeken bi doktor bulursanız bence ona gidin

14. Hsg mağduru

Hsg mağduru Forum Okuru

Arkadaşlar merhaba ben dün maltepe tıp merkezinde hsg çektirdim ilk önce damar yolu açtılar ağrı kesici ve sakinleştirici vurdular akabinde alerji yapmaması için bi ilaç daha verdiler ki o esnada bütün vucudumu alev aldı korkunç bi yanma hissi oldu sonrasında kadın doğum doktoru geldi canımı çok yakarak gerekli aletleri yerleştirdi buraya kadar dayandım ama ilacı o kadar sert ve hızlı verdiki ne yapacağı şaşırdım yalvardım doktora bırakın istemiyorum die bacaklarımın üstüne kollarını koyda bide cihazı karnıma sıgır indirdiler kalkamadım berbattı bu kadar hiç canım yanmamıştı sonra doktor çıktı bi kaç film cektikten sonra işlem bitti üzerimi temizleyip giyinenedim eşim yardım etti sonrasında bi sakınleştiri daha vurdular bide çok ağır bi antibiyotik bugun biraz daha iyiyim ama karnım be belim hala ağrıyo tahminim doktor tüperde tıkanık açılsın die hızlı ve çok ilaç verdi karnım patlıycak sandım Allahım hatırlamk bile istemiyorum sonuç olarak tüplerim açıkmış ama tekrar çektirmem gerekirse kesin anestezi alırım

15. elma çekirdeği

elma çekirdeği Forum Okuru

merhaba arkadaşlar eylül ayında Şişli echomarda çektirdim doktorumun tavsiyesi üzerine gittim hiç bir acı yok en son teknolojı C kollu makine ile çekiyorlar hissettiğiniz tek şey içeriye salınan ilaç ondada acı yok doktor film çekilirken size dokunmuyor bile dr Cevat BAYRAK

Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

Merhaba melekler, Ben de birçoğunuz gibi yıllardır bebek özlemiyle yanıyorum ve yanlış tedavilere, yanlış yönlendirmelere kurban gittim :18: Şimdi gücümü yeniden topladım tedaviye başladım ancak bana bu kadar beklememe rağmen yeni HSG çekecekler şimdi sizlerin yardımına ihtitacım var HSG (rahim filmi) çekilenler bana deneyimlerinizi anlatır mısınız? Ama lütfen korkutmayın :bangin:
  2. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  3. HSG Rahim Filminin Yan Etkileri Nelerdir ?

HSG Rahim Filminin Yan Etkileri Nelerdir ?

Bir histerozalpingogram veya HSG, kadın doğurganlık potansiyelinin önemli bir testidir.Bir histerosalpingogram (HSG) bir X-ray testidir. Kamerayla e fallop tüplerinin iç kısmına ve çevresindeki bölgeye bakar . Bu film genelde gebelik elde edemeyen , üreme proeblemi olanlara uygulanır. (Test, fallop tüplerinin tıkalı veya açık olup olmadığını kontrol eder) Histerosalpingogram testi,...
  4. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  5. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum

Sayfayı Paylaş