Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Rahim filmi hakkında merak edilen tüm ayrıntılar aşağıdaki linke .

Rahim filmi HSG neden istenir nasıl çekilir ?

2. Kdrhvn

Kdrhvn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım bende 17 aylık evliyim yumuratm catlamiyormus on gün önce rahim filmi çektim ve sonra üç gün cok kötü sancı çektim ben normalde uç ayda bir adet görüyorum ama şimdi yine kanamam oldu ve adet mı oldum yine bilmiyorum

3. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, HSG sonrası adet düzenin de değişim olabilir .Sonuçta rahim işlem görüyor. Durumu hekiminze sormanız da fayda var sizi muayeneye çağırabilir.

4. azzze

azzze Forum Okuru

Merhaba 17 aylık evliyim hsg çektim herhangi bir sorun yok dedi doktorum bir gün hafif lekelenme oldu geçti ağrım olmadı devamında adetim 4 gün gecikti sonrasında adet oldum fakat adetim çok farkli iki gün sadece pembe akinti hamilelige yordum sonrasinda da kanamam devam ediyor bugün beşinci gün ama ne öncesinde nede şimdi hiçbir adet belirtisi olmadı sanci göğüs sisliği nede kanamada bi toparlanma pelte damarlanma hiçbirşey yok kanaman hala devam ediyo normalde adetim 3 gün sürer acaba bir problem mi var ?

5. HemşireniZ

HemşireniZ Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba, öncelikle tedbir amaçlı gebelik testi yapın. Ve durumunuzu hekiminize bildirin. Ancak yapılacak muayene ile durumunuz netlik kazanabilir.HSG sonrası bir kaç gün lekelenme , vajinal krampların olması normaldir. Fakat uzun süre kanamalar dikkate alınmalıdır.Şayet rahminizde yara varsa hsg durumu tetiklemiş olabilir. Biz sadece verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak olası yaklaşık bilgileri veriyoruz. En sağlıklı bilgiyi hekiminizden alırsınız.

6. Cileli kız

Cileli kız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Bende çok korkuyorum ilk defa çekilecek bebek için herşey mubah :hede:

7. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba rahim filmi ile ilgili detaylı bilgilere aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz..

Rahim filmi HSG neden istenir nasıl çekilir ?

Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Kıskanç erkeklerden çekenlerin paylaşım alanı

Ne büyük sorun dimi melekler kıskançlık, ama nedense bunlar bazen yerli yersiz ,gerekli gereksiz kıskançlıklar oluyor.Kıskanılmak bazen sevindiyor ama bazende sinir yaratabiliyor hatta ilişkiler bile bitiyor. Eminimki hep yaşıyoruz bu sorunları ve buna bir çözüm bulmakta o kadar kolay degil.Eger bu sorunları birbirimizle paylaşırsak ortak bir çözüm bulursak,bunun üstesinden gelebilecegimizi...
  2. HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

HSG(Rahim Filmi) çekilenler buraya!!!

Merhaba melekler, Ben de birçoğunuz gibi yıllardır bebek özlemiyle yanıyorum ve yanlış tedavilere, yanlış yönlendirmelere kurban gittim :18: Şimdi gücümü yeniden topladım tedaviye başladım ancak bana bu kadar beklememe rağmen yeni HSG çekecekler şimdi sizlerin yardımına ihtitacım var HSG (rahim filmi) çekilenler bana deneyimlerinizi anlatır mısınız? Ama lütfen korkutmayın :bangin:
  3. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  4. HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir ?

Bu konu; HSG Rahim Filmi Nasıl Çekilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen kadınlarda bebk olmama sebebplerinin araştırılmasında en çok kullanılan yöntemlerinden biri HSG yani rahim filmidir. Öyle ki sadece tüpleri tıkalı olduğu için anne olamayan hastaların hsg çektirdikten sonra hamile kaldıkları sık görülür bir olaydır. Çekilirken can yaktığı...
  5. hsg(rahim filmi)!

hsg(rahim filmi)!

selam ben pazartesi günü rahim filmi çekilceğim ama çok tereddütlüyüm ve korkuyorum ağrısının kısa bir süre olduğunu doktorum söyledi acaba acısı ,yanması veya herhangi birşey oluyormu dayanabilirmiyim süresi ne kadar maksimum

Sayfayı Paylaş