Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

hsg

bende hsg çektirdim o kadarda zor değilmiş canım derin nefes alıp vermek acıyı azaltıyor sadece 1 dakikalık acı var bunu çekemeyen doğumu nasıl yapabilirki beni de korkuttular ama allaha şükürler olsun kolay geçti 3 hafta önce çektirdim gebeliği bekliyorum inş. olur adet olmadım bugün 28 gün oldu inşallah kalırım

kızlar bende çektirdim rahim filmi çok korkorak gittim okuduğum yorumlardan dolayı internette arştırırken fndıkzadede radyomar acısız ağağrısız hsg yazıyodu bende gittim orda çektirdim ve herkese tavsiye ediyorumm hiç bişşey hissetmedim çok şükür tüplerim açık çıktı inş yeni çektirecekerin lerinle tüpleri açık çıkarr korkacak hiç bişey yok bence çektirdiğin yerde .çok önemli ber dr cevat beye çektirdim inanın muayeneden bile daha az hissettimm sıvıyoı hiç ağrım olmadııı

rabbim hepimize sağlklı hayırlı evlatlar versinn inş

selam kızlar bende dün çekildim korkulacak bişey yok her ay çektiğimiz ani adet sancısı gibi anlık gelip gidiyor.. bende sağ yumurta dönük çıktı ama tüpler açık..

Histerosalpingografi (HSG) veya türkçe tanımıyla ilaçlı rahim ve tüp filmi jinekolojide rahimağzı kanalının, rahim içinin ve Fallop tüplerinin yapısal ve işlevsel özelliklerini incelemede yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.
Boyalı iyotlu bir ilaç rahime veriliyor ben ilk çektirdiğimde ağrı duymamıştım ama yıllar sonra tekrar çektirdiğimde biraz canım yanmıştı korkulacak bişey yok canım topu topu 5 dakika falan sürüyor kanalların tüplerin açık olup olmadığına bakılıyor umarım hiç bir şeyin yoktur çok geçmiş olsun canım:kiss:

tşkler cnm içimizi rahatlattın yaptırmayı düşünüyordum ama korkuyordu şidi rahat bir şekilde yaptırırım

slm kizlar bende rahim filmi cektirdim 2 gun once benimki cok acili cok zor gecti hastaneyi ayaga kaldirdim ama bu aci dr nin diyisine gore kanallarda tikaniklik olunca aci oluyomus cok zor gecti benimkisi benimde sol tarafimda tikaniklik varmis filde acilmis insallah yakin zamanda gelir benim melegimde.

slm kizlar bende rahim filmi cektirdim 2 gun once benimki cok acili cok zor gecti hastaneyi ayaga kaldirdim ama bu aci dr nin diyisine gore kanallarda tikaniklik olunca aci oluyomus cok zor gecti benimkisi benimde sol tarafimda tikaniklik varmis filde acilmis insallah yakin zamanda gelir benim melegimde.
inş cnm sende bebişini kucagına alırsın en yakın zamanda allah kalbine göre versin

g
arkadaşlar mrb bende yeni aranıza katıldım rahim filmini bende çektircem çok korukuyorum nolur bilgi verin

iyi günler ben aranıza yeni katıldım korkulacak birşey yok 5 dakika falan sürüyor ben çektirdim benim 3 senedir bebegim olmuyordu doktorlar hiç bir sorun yok diyorlardı sonra doktorum rahim filmi çektikten sonra o ay hamile oldugumu ögrendim ama 3 aylık düşük yaptım şimdi 1 senedir yine olmuyo bebegimiz yine rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum.allah herkese nasip etsin inşallah anne olmayı.

Geri