Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Mrb arkadaşlar bende 27 temmuz pazartesi hsg rahim filmi cektiricem ilk defa cektiricem için çok korkuyorum

Arkadaşlar şu rahim filmi korkusu banada oldu. Ilk kez cektircektim yorumlar beni cok strese soktu anestezi almayi düşündüm bikac kisi "inanma yorumlara anestezi almak zor 5dk işlem olcakken anestezi yüzünden 2saat ayilamazsin" dediler ve bi cesaretle girdim emin olun hic bisey yok adet sancısı hissediceksin 5dk okadar gereksiz masraf ve anestezilere girmeyin istanbul da ozel esencan hastanesinde 200tl oldum hemen sonuc aldim ve cok memnun kaldim "bumuymuş " diyerek gülerek çıktım.

Kızlar ben bugun hsg çekindım. Acı eşiğim yüksektir ama çok sancılı oldu yeter artık dedim doktora. Ön yargılı olarak da gitmedim illa canım yanacak diye fakat çok şiddetli sancım oldu. Bu kadar olacağını tahmin etmedim gitmeden ağrı kesici almıştım hiç bi işe yaramadı. Bi süre yattım orda bacaklarim felan titredi. Biraz kanama var ama şu an iyiyim sancı felan yok çok şükür temiz açık tüpler bir yıldır bekliyoruz yavrumuzu Rabbim nasip eder inşallah. Özet olarak giderken her ihtimale karşı yanınızda bi yakınınız muhakkak olsun. Ve bu film kişiden kişiye değişir zor mu kolay mı olduğu. Maddi olarak sıkıntı yok ise anastezi de düşünün.

merhaba arkadaşlar bende konyada yaşıyorum medicana hastanesi seçil hanımın hastasıyım anestezi vermeden yapıyor aylardır kaçıyorum yorumları okudukça daha da korkuyorum konyada çektiren varsa yardımcı olabilir mi 1yıldır bebek istiyoruz bir kez çatlatma iğnesi oldm negatif

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildm.8sene önce ilk hsg filminin anestezisiz cektirdim.Korkunçtu aşırı agrim oldu.Ama çok sukur iyi sonuçla neticelendi .Su an 7 yasında bir kızım var.Bir hafta en önce Şişli echomarda tekrar hsg cekildm.Kesinlikle agrisZ ve çok güler yuzluler doktoruma beni oray a gönderdiği için çok tesekkur ettim .Hsg çektirmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederm...

Merhaba,sizi korkutmak değil amacım ama yazmak istedim.Ben bu cumartesi yani 2 gün önce çektirdim HSG filmi Şirinevlerde alfa tanı diye bir yerde dr.korkacak bişey yok dedi karnıma hafifçe bastırdı işte bu kadar ağrın olacak dedi sanki kendisi 50 kere hsg çektirmiş gibi.İlacı verirken inlemeye başladım elim ayağım kesildi yani hayır hiç acımıyor diyen arkadaşlar size kesinlikle katılmıyorum evet ciddi bir ağrı oluyor kesinlikle.Çekim bitti ve ben eşimin yanına bekleme odasına geçtim sonucu almak için oturamadım bile dört döndüm o bekleme odasında,sonucu aldık çıktık,arabaya bindik aradan yarım saat bile geçmeden (şuan yazarken bile yaşıyorum o sancıyı) bir ağrı saplandı hem belime hem kasığıma hemde karnıma içim geçiyor öleceğim beni acile götür dedim eşime.Yani kısacası bu devirde böyle çağ dışı bir işlem olamaz.Pişmanım keşke anestezi alsaydım.Eve geldim yatamıyorum uzanamıyorum sağa sola dönemiyorum.Şimdi biraz hafifledi ağrılarım ama psikolojim pert oldu.Allah çektireceklerin yar ve yardımcısı olsun.

arkadaşlar merhaba bende çok fazla araştırmadan bu işkenceyi yaşadım dün devlet hastanesinde yaptırdım nerden bileyim böyle olacağını ağrısı acısı yok diyen arkadaşlara çok şaşırdım ben öleceğim falan sandım eşim bile çığlıklarıma dayanamadı odaya daldı birden hayatımda böyle acı çekmedim gece korkudan uyuyamadım gerçekten psikolojim bozuldu sanırım daha bi kaç gün etikisi üzerimde kalacak çok pişman oldum eğer anestezi ile çeken bi doktor bulursanız bence ona gidin

Arkadaşlar merhaba ben dün maltepe tıp merkezinde hsg çektirdim ilk önce damar yolu açtılar ağrı kesici ve sakinleştirici vurdular akabinde alerji yapmaması için bi ilaç daha verdiler ki o esnada bütün vucudumu alev aldı korkunç bi yanma hissi oldu sonrasında kadın doğum doktoru geldi canımı çok yakarak gerekli aletleri yerleştirdi buraya kadar dayandım ama ilacı o kadar sert ve hızlı verdiki ne yapacağı şaşırdım yalvardım doktora bırakın istemiyorum die bacaklarımın üstüne kollarını koyda bide cihazı karnıma sıgır indirdiler kalkamadım berbattı bu kadar hiç canım yanmamıştı sonra doktor çıktı bi kaç film cektikten sonra işlem bitti üzerimi temizleyip giyinenedim eşim yardım etti sonrasında bi sakınleştiri daha vurdular bide çok ağır bi antibiyotik bugun biraz daha iyiyim ama karnım be belim hala ağrıyo tahminim doktor tüperde tıkanık açılsın die hızlı ve çok ilaç verdi karnım patlıycak sandım Allahım hatırlamk bile istemiyorum sonuç olarak tüplerim açıkmış ama tekrar çektirmem gerekirse kesin anestezi alırım

merhaba arkadaşlar eylül ayında Şişli echomarda çektirdim doktorumun tavsiyesi üzerine gittim hiç bir acı yok en son teknolojı C kollu makine ile çekiyorlar hissettiğiniz tek şey içeriye salınan ilaç ondada acı yok doktor film çekilirken size dokunmuyor bile dr Cevat BAYRAK

Geri