Rahim filmi(HSG) tecrübesini yaşayanlar var mı

B

BetülMa

Forum Okuru
Rahim filmi(HSG) tecrübesini yaşayanlar var mı
Rahim filmi(HSG) tecrübesini yaşayanlar var mı kadınlar kulübü

Selam arkadaşlar ,

Bir süredir çocuk sahibi olmak için tedavi görüyoruz önce rahim filmi çekeceklerini(hsg) söylediler daha sonra bir sorun varsa tedavi süreci başlayacak sonrasında da aşılama ,aşılamada 3 kez olacağını tutmazsa tüp bebek yapacaklarını söylediler ...Şimdi sorun şu HSG rahim filmi çektirmek çok acılı sancılı bir şey diyor bir arkadaşım olmuş doğum sancısından beter diyor . Hsg rahim filmi çektirenler var mı bu kadar acılı sancılı bir şey midoğrusu korkmaya başladım yaşayan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler

Rahim filmi(HSG) tecrübesini yaşayanlar var mı kadınlar kulübü

Selam arkadaşlar ,

Bir süredir çocuk sahibi olmak için tedavi görüyoruz önce rahim filmi çekeceklerini(hsg) söylediler daha sonra bir sorun varsa tedavi süreci başlayacak sonrasında da aşılama ,aşılamada 3 kez olacağını tutmazsa tüp bebek yapacaklarını söylediler ...Şimdi sorun şu HSG rahim filmi çektirmek çok acılı sancılı bir şey diyor bir arkadaşım olmuş doğum sancısından beter diyor . Hsg rahim filmi çektirenler var mı bu kadar acılı sancılı bir şey midoğrusu korkmaya başladım yaşayan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler
Merhaba. Ben Birkac ay önce rahim filmi çekildim özel hastaneydi anestesi ile çekildi. Eşimin dediğine göre 5dkda olmuş bitmiş. Uyandığımda kasiklarimda hafif bir ağrı vardı. Rabbim gönlüne göre versin insaAllah

Geçmiş olsun konumuzda bu işlemi yaptıranların yorumlarıda aynını diyor sıkıntısız yazmışlarda stres yapmaya gerek yok

Geri