Rahimde şekil bozukluğu

betül34

Yeni Üye
Üye
Rahimde şekil bozukluğu
Merhaba arkadaşlar .. 1 buçuk yıllık evliyim. Eşimle çocuk istiyoruz 9 aydır korunmuyor uz fakat çocuğumuz olmuyor ilaç tedavisi de işe yaraması. Eşime bakıldı problem yok .Doktorum bana da rahim filmi çekti ve sonucumun iyi olmadığını rahimin kalp şeklinde olduğunu bu durumunda sıkıntılı olabileceğini söyledi. Hamile kalmama engel olabilirmiş. Hamile kaldığım zamanda düşük yapma riski yüksekmiş. Şimdi çok korkuyorum. Aramızda benim durumumda olup ta doğum yapan var mı? Yardım istiyorum ..

Merhaba ,Rahim şekil bozukluğu bebeğin bulunacağı alanı daralttığı için rahim kas yapısının bozulmasını sağlar. Rahim ağzın da bu nedenden dolayı gevşeklik oluşabilir düşüğe neden olabilir.Bir kaç çeşit rahim şekl bozukluğu vardır.Sizinki hangisi bilmiyorum ama ona göre tedavi uygulanacaktır.

BETUL CNM MERHABA BU KONUDA TAM YERINE YAZDIN cnm benm de rahım cok azda olsa yana dogru T seklındeydı normalde Y seklınde olması lazım ben hıstereskopı oldum sımdı Y seklınde tam snaa onerebılecgım hastane ve dr var ve gercektende mutıs sonuclar almıs bı dr

Geri