Rahimde şekil bozukluğu

  • Konbuyu başlatan betül34
  • Başlangıç tarihi
B

betül34

Yeni Üye
Üye
Rahimde şekil bozukluğu
Merhaba arkadaşlar .. 1 buçuk yıllık evliyim. Eşimle çocuk istiyoruz 9 aydır korunmuyor uz fakat çocuğumuz olmuyor ilaç tedavisi de işe yaraması. Eşime bakıldı problem yok .Doktorum bana da rahim filmi çekti ve sonucumun iyi olmadığını rahimin kalp şeklinde olduğunu bu durumunda sıkıntılı olabileceğini söyledi. Hamile kalmama engel olabilirmiş. Hamile kaldığım zamanda düşük yapma riski yüksekmiş. Şimdi çok korkuyorum. Aramızda benim durumumda olup ta doğum yapan var mı? Yardım istiyorum ..
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ,Rahim şekil bozukluğu bebeğin bulunacağı alanı daralttığı için rahim kas yapısının bozulmasını sağlar. Rahim ağzın da bu nedenden dolayı gevşeklik oluşabilir düşüğe neden olabilir.Bir kaç çeşit rahim şekl bozukluğu vardır.Sizinki hangisi bilmiyorum ama ona göre tedavi uygulanacaktır.
 
M

Meleklerin Meleği :)

*Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu*
Üye
BETUL CNM MERHABA BU KONUDA TAM YERINE YAZDIN cnm benm de rahım cok azda olsa yana dogru T seklındeydı normalde Y seklınde olması lazım ben hıstereskopı oldum sımdı Y seklınde tam snaa onerebılecgım hastane ve dr var ve gercektende mutıs sonuclar almıs bı dr
 
çiğdemvural

çiğdemvural

Üye
Üye
İlk defa duydum bunu.. Dilerim ki bebeğini sıhhatle kucağına alırsın canım
 

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
1
Görüntüleme
20K
Cansel karakoçova
C
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst