Ramazan Bayramı 3 Gece 4 Gün Venedik Turu-1 Eylül İstanbul Çıkışlı

T

TİTAN

Forum Okuru
Ramazan Bayramı 3 Gece 4 Gün Venedik Turu-1 Eylül İstanbul Çıkışlı
ramazan bayramı, yurtdışı turu, venedik, 1 eylül 2011, tanıtımı, fiyatları, ile ilgili bilgiler burada meleklerRamazan Bayramı 3 Gece 4 Gün Venedik Turu-1 Eylül İstanbul Çıkışlı


1. Gün İstanbul – Bologna -Venedik

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 02.00’da buluşma. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 1175 sefer sayılı uçuşu ile saat 04.55’de Bologna’ya hareket. Yerel saat ile 06.40’da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Varışımıza istinaden yapacağımız şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Duomo, La Galeria, Quartiere Meydanı, Porto Roman vardır. Tur bitimi serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkânı. Dileyen misafirlerimiz ayrıca ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol Turu’na katılabilirler (25 Euro). Tur bitiminde otelenize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün Venedik

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Floransa turuna katılabilirler (80 Euro). Floransa’ya varışımızı istinadan yapılacak turumuz esnasında; Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

3. Gün Venedik

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Milano turuna katılabilirler (80 Euro). Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün Venedik – Bologna - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirleyecegi saatte Bologna Havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Verona-Garda turu`na katılabilirler (65 Euro). Görülecek yerler arasında; Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Arena, Dante meydanı bulunmaktadır. Tur bitimi havalimanına hareket. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 2876 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 04.25’de varış. Turumuzun sonu.FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ø Pegasus Havayolları Özel Seferi ile İstanbul ( SAW ) / Bologna / İstanbul ( SAW )uçuşları

Ø Belirtilen Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama, Yarım Günlük Venedik Şehir Turu

Ø Havaalanı otel havaalanı ve şehirlerarası transferler

Ø Zorunlu Seyahat Sigortası

Ø Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli:150 Euro

Ø Tatilcom profesyonel rehberlik hizmetleri


FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ø Vize ücreti ve servis bedeli (125 EURO)

Ø Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

Ø Yurtdışı çıkış vergisi:15 TL

Ø Vapuretto ücreti (15 Euro),

Ø Seyahat sigortası:5 Gune kadar 20 Euro /8-14 gun arası 30 EuroBilgi için: tatil.com
 
Üst