Ramazan Bayramı Barcelona Turu-3 Gece 4 Gün-1 Eylül Hareket

T

TİTAN

Forum Okuru
Ramazan Bayramı Barcelona Turu-3 Gece 4 Gün-1 Eylül Hareket
ramazan bayramı turu, barcelona, 1 eylül 2011, tanıtımı, resimleri, yurtdışı turları, ile ilgili bilgiler burada meleklerbarcelona-276.jpg
BARCELONA TURU

Freebird Havayolları Özel Seferi ile
01 Eylül 2011 Hareket
3 Gece

01 Eylül İSTANBUL – BARCELONA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde akşam saatlerinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Freebird Havayollarının FHY 507 seferi ile 14:45’te Barcelona uçuş. Yerel saat ile 17:15’te varışın ardından Barcelona şehir turu. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Ardından otelenize transfer, odalara yerleşme. Geceleme otelinize.

02 Eylül BARCELONA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna katılma imkanı (65 Euro). Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

03 Eylül BARCELONA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi turuna katılma imkânı (55 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

04/05 Eylül BARCELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının odaların boşaltılması ve serbest zaman. Alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna katılma imkânı (65 Euro). Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Freebird Havayollarının FHY 508 seferi ile 23:40’ta İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 03:55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
4*Barcelona Plaza Hotel

2-3 kişilik odada kişi başı:699 EUR
Tek kişilik oda farkı: 210 EUR
3-12 Yaş Çocuk: 649 EUR
0-2 Yaş Çocuk: 150 EUR

(3* otellerde fiyatlar daha düşüktür)


Satış Ofisi : 0212 246 49 49 - info@tivoli.com.tr

7/24 iletişim hattımız :
0541 34 TATİL
0541 348 28 45

 
E

elacataltepe

Forum Okuru
AVRUPAYA UÇ( AVRUPAYA UC- AVRRUPAYA UÇMANIN EN GENÇ YOLU )
Örnek Turumuz
Viyana ( 5 gece 6 gün )
Tüm uçak biletleri + Konaklamalar + Sabah kahvaltıları DAHİLDİR. Sadece 199 Euro
VEYA
Örnek Turumuz
Amsterdam ( 2 gece ) Toplam 4 Ülke 4Şehir…Hepsini bir turda 8 günde gezmek sadece
Paris ( 1 gece ) 649 Euro
Barselona ( 2 gece ) Tüm uçak biletleri + Konaklamalar + Sabah kahvaltıları DAHİLDİR
Roma (2 gece )
NOT: Şehirler arası tüm geçişler UÇAKla sağlanacaktır.Konaklamalar şehir merkezindedir.
Diğer turları görmek ve ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz ( AVRUPAYA UC- AVRRUPAYA UÇMANIN EN GENÇ YOLU )
İletişim: avrupayauc@gmail.com & info@avrupayauc.com Tel: 0507 454 55 88
0546 656 18 18
0542 494 56 95
Facebook Grubumuza üye olarak günlük olarak bizi takip edebilirsiniz.Gruba yönlendirilmek için lütfen linki açınız:
beyler benvize... | Facebook

NOT:
KENDİ TURUNUZU KENDİNİZ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.İSTEDİĞİNİZ ZAMANA,ŞEHİRLERE VE KİŞİ SAYISINA GÖRE TURUNUZ PİYASANIN EN AZ %20 ALTINA AYARLANMAKTADIR.AYRICA 15 KİŞİYİ GETİRİN TURU GÖTÜRÜN...
Vize ve pasaport işlemlerinizde sizlerin gerekli belgeleri toplamanızda yardımcı oluyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.
6 kişi ve üzeri grup katılımlarla kademeli indirim uygulanmaktadır.
AvrupayaUç tamamen sizlere özel , sizlerin belirlediği tarihlerde istediğiniz şehirlerde istediğiniz kadar kalma imkanını sunar. Varsayılan programda şehir merkezinde konaklama,sabah kahvaltıları ve uçak biletleriniz dahildir.
 
Üst