Estağfurullah bi tanem ne zahmeti işimiz bu :) Hiç sıkıntı yok kafanda bebeğin cinsiyeti haricinde de nasıl bir sorun olur ise gene yaz. Muhabbet için gene yaz. Dertleşmek için gene yaz hiç sıkıntı değil. Pc başında isem mutlak suretle dönerim sana.

Amin.

Estağfurullah bi tanem ne zahmeti işimiz bu :) Hiç sıkıntı yok kafanda bebeğin cinsiyeti haricinde de nasıl bir sorun olur ise gene yaz. Muhabbet için gene yaz. Dertleşmek için gene yaz hiç sıkıntı değil. Pc başında isem mutlak suretle dönerim sana.

Amin.
İyii kiii iyii kiii sizin gibi güzel insana denk gelmişim cok iyi geldiniz bana çok minnettarım cok teşekkür ederim yolunuz her daim açık olsun

Seninde yolun her daim açık olsun yürüüüü de hatun görsünler tatlım :D:D

Merhaba banada tahminde bulunabilirmisinis lütfen 11+4. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 9BD8A1BC-CA78-42CB-AB3E-E7F55A8BBDE4.jpeg
    9BD8A1BC-CA78-42CB-AB3E-E7F55A8BBDE4.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 108
Merhaba banada tahminde bulunurmusunus lütfen 11+4. Teşekkürler
Sizinkini de NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET şeklinde yorumluyorum hayatım. Ben kız gibi görüyorum. Sevgiler.

Sizinkini de NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET şeklinde yorumluyorum hayatım. Ben kız gibi görüyorum. Sevgiler.

Teşekkür ederim

Adobe yüklemeye çalışıyorsun hayatım resim yükleyeceksin. Eğer sitemize yükleyemiyorsan artık yükleyebilirsin iznin yoktu açtık. Bunu da yapamaz isen https://www.hizliresim.com/ sitesine yükle resmi linkini bize ver oradan biz alırız.

Son düzenleme:
Geri