1. nagihan1

nagihan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Reçelli Rulo Pasta Tarifi [Video]

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında nagihan1 tarafından paylaşıldı.

Rulo Pasta Kek Malzeme Listesi 3 yumurta(Sarılarını Ve Aklarını Ayırın)
    100 gram şeker
    40 gram un
    40 gram nişasta
    Biraz Tuz

Rulo Pasta İç Malzemeleri
    Ahududu yada Reçel

Rulo Pasta Üzeri İçin
    Pudra Şekeri

Reçelli Rulo Pasta Tarifi [Video] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muzlu rulo pasta (çok kolay)

muzlu rulo pasta (çok kolay)

muzlu rulo muzlu rulo yaş pasta pasta kolay hanımlar çok süper bitarif.çokda kolay.aynı pastahanelerdeki rulo pasta gibi oluyor.malzemeleri en az 1 saat oda sıcaklığında olacak.. keki için malzemeler: 3 yumurta 1 su bar. şeker 1 çay bardağı süt 3 yemek kaşıgı sıvı yağ 1er paket kabartma tozu ve vanilya 2 su bardağı un(elenmiş) muhalebisi için malzemeler: ister yarım paket kakaolu pudiğ pişirin...
  2. çok güzel rulo pasta atrifi

çok güzel rulo pasta atrifi

pudingli rulo pasta pudingli bisküvili rulo pasta güzel tarifi tarifleri tarifi -4 yemek kaşığı toz şeker -4 yumurta -4 yemek kaşığı un -1 paket kabartma tozu İçi İçin -1 paket Dr. Oetker cikolatali Pudding(kremada olur puding şart deil) Hazırlanması yapılışı 4 yemek kaşığı toz şeker ile 4 yumurtayi mikserle çırpın. 4 yemek kaşığı un ile 1 paket kabartma tozunu karıştırınbiraz yavaş bir...
  3. balkabaklı rulo pasta

balkabaklı rulo pasta

balkabaklı rulo pasta balkabaklı pastalar Malzemeler: 2 kg balkabağı 2 su bardağı tozşeker 1 paket pötibör bisküvi 1 su bardağı iri dövülmüş ceviz 1 paket krem şanti 1 su bardağı soğuk süt Üzerine: Iri dövülmüş ceviz TARİFİ Balkabağının kabuklarını soyun ve irice doğrayın. Bir tencereye alın ve üzerine tozşekeri gezdirin. Kısık ateşte yumuşayıncaya kadar pişirin. Tencereyi ocaktan...
  4. Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

rulo pasta keki nasıl yapılır rulo pasta nasıl sarılır rulo pasta nasıl yapılır Yapımı oldukça basit olan rulo pasta pek çok kadına görüntü itibarıyla zor gelir melekler :) Pata kekini rulo yapmanın zor olmadığı aslında bir kere denedikten sonra anlaşılır. Eğer siz de rulo pasta yapmaya niyetliyseniz, size vereceğimiz birkaç tüyoyla rulo pastanızı kolaylıkla sarabileceksiniz. (Bakınız Muzlu...
  5. yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

Yıldönümümüz yaklaşıyor ve ben kendi ellerimle eşime pasta yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. Rulo yaş pasta yapmak istiyorum ve sizlerden tariflerinizi bekliyorum..

Sayfayı Paylaş