Reformer pilates yapanlar

• Konbuyu başlatan refomemm
  • Başlangıç tarihi
R

refomemm

Forum Okuru
Reformer pilates yapanlar
Reformer plates yapanlar var mı kızlar bu tam olarak nasıl birşey tavsiye ediyor musunuz ? Muhtemelen aletli uygulama yaptırılan birşey ezzersizler aama tam bilgim yok bana bu konuda bilgi verecek olan var mı yapanlardan tavsiyeler almak istiyorum. tşk

Ben yarından itibaren aletli pilatese başlıyorum daha önce yer pilatesi yapmıştım ama aletli pilatesin daha çok faydalı olduğunu bilgidiğim ve duyduğum için reformer pilates yapmaya karar verdim. Önümüz de ki günler de bununla ilgili deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak isterim. Bildiğim kadarı ile faydalarını şöyle sıralayabilirim. Kesinlikle kasları güçlendiriyor omurga ve iskeleti desteklediği için duruşunuz düzeliyor. Bel ve boyun fıtığı ağrılarınız düzeliyor. Migren ağrılarına iyi geldiğini duydum.

cadillac.jpg

Bunun yanın da doğru nefes teknikleri öğrendiğiniz için vücudunuz yenileniyor. Aletli pilates te hareket kaçırma şansınız olmadığı için tüm kaslar çalışıyor. Özellikle alt karın kasları sıkılaşıyor ve vücudunuz daha fit bir görüntüye kavuşuyor. Reformer pilateste daha fazla kalori harcıyorsunuz kaslar daha çok güçleniyor.

Geri