Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Regaip Kandili Özel Mesajları...

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Regaip Kandili Regaip Kandili Özel Mesajlar
  Bugün Regaip Kandili Allahım bu günde bütün dualrımızı kabul eder inşş...İşte sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bu güzel günde onlara gönderebileceğiniz güzel kandil mesajları paylaşıyorum sizlerle....Hepimizin Kandili Mübarek Olsun....Eğer Regaip Kandili hakkında bilgi almak isteyen olursa buyursun...


  [​IMG]


  Bir damla umut serpilsin yüreğine bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine bin bir hayalerin gerçekleri bulsun duaların kabul olsun.


  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip kandilin mubarek olsun.
  Mubarek Regaip kandilin Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.
  Bu değerli Regaip kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
  Bayramın Feyzi üzerinize,rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahretinize, sıcaklığı yuvanıza olsun. Regaip kandili mubarek olsun.
  Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime hayırlı kandiller dilerim
  Gecenin güzel yüzü dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki duaların kabul, Regaip kandilin mubarek olsun.
  Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar, Kainatın en güzel gülünün kokusu üzeinizde olsun. Regaip kandiliniz mubarek olsun.
  Sen öyle bir insan ol ki akıllara dursun sen ona buna değil Allah'a kulsun sen zulmettler için de parlayan nursun senin gibi dostun Regaip Kandilin Mubarek olsun.
  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır. Sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Regaip Kandilin Mubarek olsun.
  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağrifet dolu bir Regaip kandili geçirmenizi dileriz.
  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmaz dileğiyle Regaip kandiliniz mubarek olsun.
  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaip kandilin mubarek olsun.
  Bugün ellerini semaya gönlünü meğvlaya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç, çünkü bugün Regaip kandili. Kandilin mübarek olsun.
  Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle geceye doğsun ki, duaların kabul , Regaip kandilin mübarek olsun.
  Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dularda birleşmek dileğiyle Regaip kandilinizi kutlarım.
   
Regaip Kandili Özel Mesajları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kızlar Regaib Kandili resimli mesajlar burada

  Kızlar Regaib Kandili resimli mesajlar burada

  Regaib Kandili resimli sözler Resimli Regaip Kandili mesajları Bu gün Regaip Kandili ve biz de sizlerin kandilini en içten dileklerimizle kutluyor ve bu gün Allah'a açtığınız elleriniz boş çevrilmesin diyor ve tüm dualarınızın kabul olması için tüm müslüman kardeşlerimize dua ediyoruz. Sevgili Melek'ler, ayrıca sizlere bu sayfamızda resimli regaip kandili sözleri sunuyor ve tüm müslüman...
 2. Sizler için 2012 Regaib kandili mesajları

  Sizler için 2012 Regaib kandili mesajları

  Regaib kandili Mesajları Regaib kandili mesajları 2012 Regaib Kandili Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere resimli Regaip Kandili Mesajları adlı konumuzu paylaştık, Şimdi ise bu gün sevdiklerinizin Regaip Kandilini kutlamak isteyen tüm arkadaşlarımız için 2012 Regaip Kandili sözleri sunuyor ve hepinizin kandilini kutluyoruz. Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp...
 3. 2013 Regaib Kandili Kutlama Mesajları Sözleri

  2013 Regaib Kandili Kutlama Mesajları Sözleri

  Bu konu Regaip kandili kutlama sözlerine yer vermektedir. Regaib kandili 2013 yılın da 16 Mayıs Perşembe'yi 17 Mayıs Cuma ya bağlayan gece kutlanacak. Bu mübarek kandil gecesin de eş, dost ve sevdiklerinize en güzel kandil sözleri ve mesajları arayanlar için Regaib kandili kutlama sözlerini sizler için paylaşıyor, herkese hayırlı kandiller diliyoruz. Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin...
 4. Regaip Kandili İçin Kutlama Mesajları 2013

  Regaip Kandili İçin Kutlama Mesajları 2013

  2013 regaip kandili regaip kandili 2013 regaip kandili mesajları Sevgili melekler, yarın gece mübarek Regaip Kandili. Berat ve Miraç Kandiliyle birlikte Ramazan ayının habercisi niteliğinde olan bu güzel günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz tebrik mesajlarını yayınlıyor, şimdiden kandilinizi kutluyoruz... Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk...
 5. 2016 Regaip kandili mesajları

  2016 Regaip kandili mesajları

  Mübarek üç aylar ve regaip gecesi nin faziletleri ile ilgili bilgilerimizi, önce ki konularımız da sizlerle paylaştık.Bu yazımızda regaip gecesi için sevdiklerinize , eşinize ,dostunuza kutlama mesajlarını paylaşıcaz.Receb ayının ilk Cuma gecesine denk gelen Regaib gecesi ni hakkıyla ibadetlerle ihya etmeli,yaradan dan bol af ve mağfiret dilemeliyiz.Bu kutsal gecede kırgınlıklara...

Sayfayı Paylaş