Regl adet döneminde aşırı sinirli oluyorum

F

Ferdaninterligi

Forum Okuru
Regl adet döneminde aşırı sinirli oluyorum
Regl adet döneminde aşırı sinirli olan kadınlar var mı benim gibi bu sinirin sebebi nedir bu dönemi daha sakin nasıl gecirebilirim daha sakin olmak için neler tavsiye edersiniz

Regl Mi Sinir mi Bak benim asabımı bozmaaaa :D:D Hayatım malesef tüm kadınlarda öyle bende ise daha değişik ben sabah kalktığımda eşim bana diyor ki " bana görünme kime görünürsen görün " özellikle yaş aralığı 45 ve üstü olan kadınların bir de menapoz sıkıntıları eklendiğinde ( ki malesef bende öyle ) sinir kat sayıları daha da artıyor.

Onun haricinde bu korona da ömrümüzü tüketti 3 aydır çocukların tamamı evde allahtan benden geçti de regl de olsak varya püfff hayat biter. Sende sinir var benim regl dönemlerimde aynı zamanda gelmeden bi iki gün önce malesef migren ataklarım başlıyordu. Hayat bu yapacak bişey yok. Bu arada Terlik kaç numara Ferdanınterliği :D:D

Onun haricinde bu korona da ömrümüzü tüketti 3 aydır çocukların tamamı evde allahtan benden geçti de regl de olsak varya püfff hayat biter. Sende sinir var benim regl dönemlerimde aynı zamanda gelmeden bi iki gün önce malesef migren ataklarım başlıyordu. Hayat bu yapacak bişey yok. Bu arada Terlik kaç numara Ferdanınterliği :D:D
37 canimcim terlik 37 ben 28 daha
neyse güldürdün beni ama bu sinire bi çareeee lütfen yoksa fena yapıcam

Geri