1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugün imam nikahım kıyılacak taa kaç hafta öncesinden ayarlandı. Ama ben regl'im kimseyede bişey söylemedim. Acaba nikahım kıyılsa bişey olur mu yoksa nişanlıma söyleyip bir kaç gün sonraya mı ertelemeliyim ? Lütfen güzel bilgi istiyorum. :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl döneminde karbonhidrat şişirir

Regl döneminde karbonhidrat şişirir

. Kadınlar, regl döneminden üç gün önce karbonhidrat içeren besinleri tüketmeyi azaltmalıdır. Çünkü bu tür besinler, şişkinliği artırır. Regl döneminde ayaklar ve kasıklar mutlaka sıcak tutulmalıdır. Ağrı kesiciler ise, hekime danışılarak alınmalıdır. Zira bazı ağrı kesicilerin, regl kanamasını azaltıcı yönde etkileri olabilir. sabah.com
  2. Regl Döneminde Rahatlamak İçin

Regl Döneminde Rahatlamak İçin

Regl dönemlerinde genelde kadınlar kendilerini kötü hissederler.Gergin ruh hali, halsizlik, yorgunluk, stres gibi faktörler kadınların bu dönemlerini kabusa dönüştürür. Ancak Clara Amram’ın yazdığı Clarita’s Way adlı kitaptaki önerilerle artık çok daha rahat ve huzurlu bir regl dönemi geçirebilirsiniz. İşte bu dönemde dikkat edilmesi gerekenler: • Erken yatıp erken kalkmaya çalışın. •...
  3. Regl Döneminde Güzel Görünün

Regl Döneminde Güzel Görünün

Birkaç basit yöntemle tüm bu olumsuzluklardan kurtulup, her şeye rağmen güzel görünebilirsiniz... 1. Artan sivilceler Yüzümüzü basan sivilceler regl döneminin habercisi olabiliyor. Onlardan kurtulmak için sakın sıkmayı düşünmeyin. Regl dönemi öncesinde yüzünüzü düzenli bir şekilde antiseptik solüsyonla temizleyerek, bu sorunu minimuma indirebilirsiniz. 2. Şişkinlik hissi Hormon...
  4. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  5. İmam Nikahı Regl Döneminde Kıyılır mı Kabul Olur mu ?

İmam Nikahı Regl Döneminde Kıyılır mı Kabul Olur mu ?

Regl Döneminde İmam Nikahı adetliyken imam nikahı kıyılır mı Sevgili melekler, ilk önce belediye nikahı ardından imam nikahı hatırlatmamaızı yaptıktan sonra bu yazımızda regl döneminde imam nikahı kıyılır mı sorusunun cevabını sişzlerle paylaşıyoruz .. Adet döneminde kıyılan nikâh geçerlidir. Nikâh için kadının adetli olmaması diye bir şart yoktur. Bir nikahın geçerli olabilmesi için...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş