Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Birazdan test alacağım. Fakat gün içinde birkaç kez tuvalete çıktım. İlişkinin üstünden iki ay geçti. Hormon seviyesi yeterince yükselmiş midir, testi günün ilk idrarıyla yapmasam da kesin sonuç alabilir miyim?

Mühendis hanım gebe olduğunuzu düşünmüyorum sadece testi sizin rahatlamanız açısından önerdim. Testin zamanlanması sorusuna gelrsek genel anlamda bilgi veriyorum , günün ilk idrarı ile yapılması tavsiyemizdir. Herhangi bir sıvı alımı olmadıysa bugünde yapabilirsiniz.

Mühendis hanım gebe olduğunuzu düşünmüyorum sadece testi sizin rahatlamanız açısından önerdim. Testin zamanlanması sorusuna gelrsek genel anlamda bilgi veriyorum , günün ilk idrarı ile yapılması tavsiyemizdir. Herhangi bir sıvı alımı olmadıysa bugünde yapabilirsiniz.
Reglim bir an önce olsun diye bir kupa maydonoz suyu bir fincan da çay içtim :( Fakat aile içinde birtakım problemler var evden yarın çıkmam mümkün değil, testi evde yapmaktan da çok korkarım. Bugün bu şartlar altında yapsam doğru bir sonuç alamaz mıyım :(

Reglim bir an önce olsun diye bir kupa maydonoz suyu bir fincan da çay içtim :( Fakat aile içinde birtakım problemler var evden yarın çıkmam mümkün değil, testi evde yapmaktan da çok korkarım. Bugün bu şartlar altında yapsam doğru bir sonuç alamaz mıyım :(
Predictor erken gebelik testi var kabı sarı renkteydi. Onun prospektüsünde günün her saati doğru sonuç yazıuordu canım

Zaten gebe değilsinizde testi doğru uygulamak adına yarın yapmanız daha mantıklıdır. Testi bugün tedarik edin yarın uygularsınız
Merhaba. Labmen marka gebelik testini bugün uyguladım. 6 7 dakika bekledim ancak tek çizgide kaldı. Bu sırada dışardaydım dolayısıyla test elimdeydi kalamadım içerde testi peçeteye sarıp dışarı çıktım öyle baktım. Bu durumda testi hareket ettirmiş olmam sonucu yanlıs hâle getirmez değil mi

Geri