Regl oldum hamilelik ihtimali tamamen ortadan kalkıyor mu?

Eliffff99

Yeni Üye
Üye
Regl oldum hamilelik ihtimali tamamen ortadan kalkıyor mu?
Merhaba erkek arkadaşımla korunarak( prezervatifle)birlikte olduk.İlişkiden 4 gün sonra da regl oldum .Olmam gereken günlerde ve her zamanki şekilde geçti reglim.Bu durumda gebelik ihtimali yoktur değil mi?Forumlarda bazı şeyler görüyorum adet oldum hamileyim falan şeklinde o yüzden merak ettim

Selamlar sevgili Elifim,

Güzel minnağım benim şu anda senin hamile olma ihtimalin olduğunu düşünmüyorum. İhtimal yok ama dikkatli olmalısın. Özellikle ilişkiye girmeden mutlaka kornam yöntemini taktırt hayatım. Sürtünme ile bile gebe kalabilirsin. Ama şu anda senin durumunda prezervatif kullanılmış ve 4 gün sonra da adet olmuşsun hamile olamazsın.

Prezervatif varken hamile kalabilir miyim ?

Eğer prezervatif, erkeğin tam sertleşmesinden sonra direkt takılmış ise ( yani içine girmeden prezervatif takılmış ise ) prezervatifte de bir delik sızıntı yok ise kalamazsın hayatım ama dikkatli ol. Prezervatifsiz sürtünme ile boşalma olmazsa bile hamilelik riskin var aşağıdaki konuyu incele tatlım.

Selamlar sevgili Elifim,

Güzel minnağım benim şu anda senin hamile olma ihtimalin olduğunu düşünmüyorum. İhtimal yok ama dikkatli olmalısın. Özellikle ilişkiye girmeden mutlaka kornam yöntemini taktırt hayatım. Sürtünme ile bile gebe kalabilirsin. Ama şu anda senin durumunda prezervatif kullanılmış ve 4 gün sonra da adet olmuşsun hamile olamazsın.

Prezervatif varken hamile kalabilir miyim ?

Eğer prezervatif, erkeğin tam sertleşmesinden sonra direkt takılmış ise ( yani içine girmeden prezervatif takılmış ise ) prezervatifte de bir delik sızıntı yok ise kalamazsın hayatım ama dikkatli ol. Prezervatifsiz sürtünme ile boşalma olmazsa bile hamilelik riskin var aşağıdaki konuyu incele tatlım.

Öncelikle teşekkür ederim.Ben biraz takıntılı bir insanım o yüzden de çok takılıyorum böyle konulara.Son olarak sormak istediğm kanda gebelik testi yaptırmak istiyorum.Test için adet gecikmesi bekleniyor ama dediğim gibi ben zaten ilişkiden dört gün sonra reglimi oldum .Bu durumda kesin sonuç için testi ne zaman yaptırmalıyım

Rica ederiz hayatım biraz dikkat et ve kafaya takmama ile tamamen bu sıkıntılarından kurtulacaksın. daha küçüksün takıntılısın anlıyorum ama bu kadar takma bebişim :)

Rica ederiz hayatım biraz dikkat et ve kafaya takmama ile tamamen bu sıkıntılarından kurtulacaksın. daha küçüksün takıntılısın anlıyorum ama bu kadar takma bebişim :)
Merhaba ben ilişkiden dört gün sonra regl olduğumu söylemiştim.Şimdi ilişkinin üstünden 30 gün geçti ve regl olmam gerekiyordu dün veya bugün.Ama hiçbir belirti yok regl olacağıma dair.Yani bir gün gecikti reglim ve hala da gelmedi.Sizce gebelik ihtimali var mı?Test yaptırmalı mıyım?Yoksa reglimin gecikmesi normal bir şey midir.Normalde hiç gecikmezdi çünkü.Şimdiden teşekkür ederim

Hayatım daha önceden demişsin işte regl olmuşsun. Sonra 30 gün geçti diyorsun ya aradan o arada sen birşeyler yaşadın mı ? Yok yaşamadım diyor isen test yapmanı gerektirecek bir durum yok hayatım.

Hayatım daha önceden demişsin işte regl olmuşsun. Sonra 30 gün geçti diyorsun ya aradan o arada sen birşeyler yaşadın mı ? Yok yaşamadım diyor isen test yapmanı gerektirecek bir durum yok hayatım.
Hayır hiçbir şey yaşamadım o bahsettiğim ilişkiden sonra.Sadece reglim normalde hiç gecikmez ve şuan 4.günü gecikmemin o beni biraz telaşlandırdı

Geri