Regl oldum hamilelik ihtimali var mı?

derbedersincap

Yeni Üye
Üye
Regl oldum hamilelik ihtimali var mı?

Regl olup hamile olanlar adet olduktan sonra hamilelik ihtimali var mı ? Hamile Olabilir miyim ?

Korunmasız cinsel ilişkiden sonra beklenen günümde her zamanki gibi regl oldum. sizce hamile miyim? internette bilgi kirliliğinden dolayı içime kurt düştü. fikirleriniz neler?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Sincap hayatım bu kadar derbeder olmaya gerek yok. Dünya literatüründe böyle bir hamilelik yok. Eğer gebelik testini yaptı iseniz hamile değilseniz değilsinizdir. Tabiki gününde yaptı iseniz.

Ha siz regl oldunuz halen hamilelik riski var mı hamile olabilir miyim diye soruyorsunuz. Hayır hayatım olamazsın HAMİLELİK RİSKİ YOK. Olgunlaşan ve döllenmeyen yumurtalar vücuttan regl ile yani diğer bir deyişle adet kanaması ile atılır. Eğer hamile olsa idiniz regliniz yüzde bin geçecektir. Ama siz yine de günümüz koşulları sürtünme zevk suyu ile hamilelik oluşabileceğinden dolayı durumu değerlendirip ona göre net korunma yöntemleri kullanın olur mu ?

Selamlar Sincap hayatım bu kadar derbeder olmaya gerek yok. Dünya literatüründe böyle bir hamilelik yok. Eğer gebelik testini yaptı iseniz hamile değilseniz değilsinizdir. Tabiki gününde yaptı iseniz.

Ha siz regl oldunuz halen hamilelik riski var mı hamile olabilir miyim diye soruyorsunuz. Hayır hayatım olamazsın HAMİLELİK RİSKİ YOK. Olgunlaşan ve döllenmeyen yumurtalar vücuttan regl ile yani diğer bir deyişle adet kanaması ile atılır. Eğer hamile olsa idiniz regliniz yüzde bin geçecektir. Ama siz yine de günümüz koşulları sürtünme zevk suyu ile hamilelik oluşabileceğinden dolayı durumu değerlendirip ona göre net korunma yöntemleri kullanın olur mu ?
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Evet sorum yazdığınız ikinci şeydi aslında. Reglim bu gün bitti ve 6 gün falan sürdü ve her zamanki gibiydi. İnternette bazıları regl oldum ama hamileymişim falan yazmış bende bunları görüp korktum. Acaba bu kişiler yerleşme kanaması ile mi karıştırdı diye düşündüm. Her neyse sizce test yaptırmaya gerek var mı? Reglim şüpheli ilişkiden 15 gün sonra ve beklenen tarihimde oldu. Lekelenme falan olmadı. Çok strese giriyorum bazen. Sizin fikriniz nedir test konusunda

Tamam hayatım internette ne yazıldı bilmiyorum ama her yer spam site ve çöplüğe dönmüş durumda. Yerleşme kanaması öyle olmaz aşağıdan vercem sana konu linkini incele yerleşme kanaması iki gün sürer. İstersen milyon kere test yap hamile değilsin hayatım.

Tamam hayatım internette ne yazıldı bilmiyorum ama her yer spam site ve çöplüğe dönmüş durumda. Yerleşme kanaması öyle olmaz aşağıdan vercem sana konu linkini incele yerleşme kanaması iki gün sürer. İstersen milyon kere test yap hamile değilsin hayatım.

Çok teşekkür ederim. O kadar korktum ki regl olana kadar anlatamam. İlişki yaşandı ama tam birleşme olmadı zaten. Postpill one isimli ertesi gün hapını 24 saat sonra falan aldım. Günümde her zamanki gibi regl oldum rengi uzunluğu miktarı her şey normaldi. Ama şeytan vesvese veriyor ya olduysa gibisinden haka ara sıra stres ediyorum. Hamile degilimdir dimi :( . Bu arada üslubunuz cok tatlı

Yok hayatım yok sıkıntı yap ma. Sen önlemini al bu arada bir not vereyim sana kulağına küpe olsun. Tam birleşme oldu ve sen hemen ertesi gün hapı aldın ya hayatım. O bile seni yüzde yüz gebelikten korumaz ancak yüzde elli korur haberin olsun.

Yok hayatım yok sıkıntı yap ma. Sen önlemini al bu arada bir not vereyim sana kulağına küpe olsun. Tam birleşme oldu ve sen hemen ertesi gün hapı aldın ya hayatım. O bile seni yüzde yüz gebelikten korumaz ancak yüzde elli korur haberin olsun.
Yok tam birleşme olmadı vajina girişine sürtmeler ve utanarak yazıyorum 2 cm falan ucu girdi ama devam etmedik. Evet ertesi gün hapları koruyuculuklarını az çok tahmin edebiliyorum. Gebelikten tamamen koruma o ilaçlar. Kısacası reglimi oldum her zamanki gibi ve gününde gebelik ihtimali yoktur dimi :/

Hayatım ben onları sana bilgi mahiyetinde söyledim yoksa senin durumunda hamilelik riski SIFIR yok yani at bunu kafandan. Utanılacak bir şey yok her şeyi aileniz ile ya da çevrenizdeki koyun görünümlü kurtlarla konuşamazsınız. Zaten konuşmayında. Aklınızdakileri yazın doğru cevapları verelim hayatım bunun için buradayız :) Sende hamilelik riski yok. Rahat ol.

Hayatım ben onları sana bilgi mahiyetinde söyledim yoksa senin durumunda hamilelik riski SIFIR yok yani at bunu kafandan. Utanılacak bir şey yok her şeyi aileniz ile ya da çevrenizdeki koyun görünümlü kurtlarla konuşamazsınız. Zaten konuşmayında. Aklınızdakileri yazın doğru cevapları verelim hayatım bunun için buradayız :) Sende hamilelik riski yok. Rahat ol.
Anladım teşekkürler. Yani hamile kalınca adet olunmuyor değil mi? Bu kesin yani benim durumum.

Geri