Regl öncesinde lekelenme olayı hamilelik belirtisi midir ?

Y

yolcuyumben

Forum Okuru
Regl öncesinde lekelenme olayı hamilelik belirtisi midir ?
Selamlar kızlar sizleri beğenerek takip ediyorum adet oldum olacam diye düşünüyorum ama adet olamadım daha lekelenme şeklinde peçeteye sildiğimde bi kirlilik var acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi ?

değil ise sebebi nedir ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz tşk.

Merhabalar, regl öncesindeki lekelenme hamilelik belirtisi tabiki olabilir. Fakat biraz aceleci davranıyorsunuz. Bu durumda regl tarihinizi beklemeniz ve üzerinden adet olmadan üç gün geçtikten sonra test yapmanız gerekir.

Daha önceden böyle bir durum yaşamadı iseniz ve yeni yaşıyorsanız hamilelikten şüphelenebilirsiniz tabiki planlı bir gebeliğiniz ve birlikteliğiniz varsa.

Selamlar kızlar sizleri beğenerek takip ediyorum adet oldum olacam diye düşünüyorum ama adet olamadım daha lekelenme şeklinde peçeteye sildiğimde bi kirlilik var acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi ?

değil ise sebebi nedir ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz tşk.

Merhaba canım .Nedense lekelenmesi olanların hemen aklına gebelik geliyor. Oysaki lekelenme sadece hamilelikten ötürü olmuyor .Ben de çok bebiş istiyordum .Kendimde olan her değişimi takip ediyordum. Bir gün baktım çamaşırıma pembe bir leke gelmiş.Sonra bu leke kahverengiye döndü.Doktora gittim hem bende yara varmış hemde kist meğer lekelenmem bundan kaynaklıymış. Ha bu arada gebeliktede lekelenme oluyor .Şu üstüne görme dedikleri şey.Onuda oğluşumda yaşadım. Adetime 3 gün kala küçük damlalar halinde pembe akıntım oldu .Sonrası gecikme yaşadım ve test yaptım. Sonuç pozitifti hamileymişim :) Şimdi oğluşum kocaman oldu ikinci bebeişimi bekliyorum.Darısı siz bebiş isteyen annelerin başına olsun :)

Geri