Reglim 6 gün gecikti ve geçti acaba hamilemiyim

Maviş2147

Yeni Üye
Üye
Reglim 6 gün gecikti ve geçti acaba hamilemiyim
Merhaba kızlar ben geçen ayın 26 da regl oldum .bu ay Hale’n olmadım yaklaşık 6 gün geçti 3 gün önce test yaptım ama çıkmadı doktor bekle belki döllenme geç olmustur benim durumu yaşayan varmı hamile olunca alt karında kasılmalar mı oluyor nedir hisler acaba bi duygusal ve umursamaz tavırlar içindeyim acaba yine gitsem mi doktora

Selamlar Maviş, Hiç gebelik testi yaptınız mı kasılmalar ve duygusal değişiklikler tabiki hamileliğin habercisi ama bunun için sizin test yapmanız gerekiyor.

Test yaptırdım 3 gün önce ama 0,02 çıktı yalnız yumurtlama tarihime denk gelmiş olabilir son günümüz 24 o yüzden belki çıkmayabilir diye düşünüyorum ama yanılgıda olabilir bilemedim hiç bir zaman gecikme olmazdı bende

Şimdi bi saniye adetiniz şimdi geçti mi geçme di mi ? Geçti ise ne kadar süre ile geçti ? Eğer adet geçtiği halde test negatif ise hamilelik yoktur. Bilginiz olsun.

Hayır anlatamadım ben adetim geçtikten 3 gün sonra tahlil yaptım çıkmadı ama son ilişki tarihi 24 tahlil yaptıgım tarih 29 çıkmaması normal dediler olmasanız tekrar gelin tahlil yapalım belki son ilişki tarihi döllenme olmustur diye

Kan değerleri çok düşük değerlere göre hamilelik görülmüyor ama tekrar baktırmanız da fayda olacaktır eğer geç döllenme söz konusu ise ve hamilelik oluşsa zaten değerler artacaktır ve buda test sonucuna yansıyacaktır.

Merhaba kızlar ben geçen ayın 26 da regl oldum .bu ay Hale’n olmadım yaklaşık 6 gün geçti 3 gün önce test yaptım ama çıkmadı doktor bekle belki döllenme geç olmustur benim durumu yaşayan varmı hamile olunca alt karında kasılmalar mı oluyor nedir hisler acaba bi duygusal ve umursamaz tavırlar içindeyim acaba yine gitsem mi doktora

Merhaba, ovülasyon her zaman beklenen zaman da gerçekleşmeyebilir. Dolaysıyla bir kadının kendi başına % 100 ovülasyon gününü tespit etmesi olanaksızdır. Yanı iki ayın ortasın da normalde gerçekleşmesi gereken ovülasyon adete yakın dönemde olabilir. Bu dönemde ilişki gerçekleştiyse geç döllenme den dolayı testte çıkmayabilir. Hekiminizin dediği gibi bir kaç ün daha bekleyin tekrar test yapın. ( Bu sorunun cevabı diğer yorumlarınız da baz alınarak verilmiştir. )

Geri