Reglim bittiğinden beri sarı ve şeffaf akıntı geliyor nedeni ne olabilir

Denizbulut

Yeni Üye
Üye
Reglim bittiğinden beri sarı ve şeffaf akıntı geliyor nedeni ne olabilir
Öncelikle olanları baştan yazıyorum bu günden neredeyse iki ay önce sevgilimle sürtünmelı bir ilişki yaşadım penisi içime girmedi fakat ucu vajinama değdi hafiften girdi sayilir ama boşalmadı o gece prezervatif takmadigindan fazla korkup ertesi gün ertesi gün hapı aldık ve kullandım ilişkiyi tam yumurtlama dönemimde yapmistik adet zamanimdan bi iki gun falan sonra kan gelmeye basladi pıhtılı bir sekilde az geldi ve agrim olmadi adetim geciktigi sirada idrar testi yaptik negatif cikti ve ondan sonra da yaptik yani iliskiden sonra 3. Haftada da yaptik o zaman da negatif cikti rahatlamistik bu ay adet günümden bir gün sonra adet gördüm normalden çok daha fazla agriliydi ve daha fazla kan geldi normal süresinden iki gun uzun surdu (7 gün) sanki onceki ayin acisi bu ayla birlikte cikti adetim bittikten sonra iki gün akinti geldi 3. Gün durdu zannetmistim ama durmamis adetime 10 gün var ama hala şeffaf ve sarimsi akintim var nedenini bilmiyorum ve korkuyorum lütfen görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi yazın

Geri