1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

Reklamlarla Nostalji

Konu, 'Resimleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Reklamlarla Nostalji konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nostaljİ Trt 1981 Reklamlari

Nostaljİ Trt 1981 Reklamlari

trt nostalji diziler trt dizi arşivi eski dizileri nostalji dizileri eski dizi arşivi :) yorum yok nerden nereye gelmişiz... http://www.youtube.com/watch?v=qXdWg1VzDUQ
  2. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  3. Nostalji rüzgarı

Nostalji rüzgarı

hülya avşar nostalji resimleri hülya avşar nostalji resimler resim müjde ar Vay be dedirtecek işte nostalji rüzgarına başlıyorum gerçektende şu resimlere şöyle bir baktığımızda hey gidi günler heyy diyesi geliyor insanın Hülya Avşar'ın tam çıtır olduğu zamanlar:D Hala kulaklarımızda yer eden şu meşhur reklam mintaxla a canım mintaxla:D Ekranların meşhur kara şimşeği:D Bu dizi...
  4. Mawiyle nostalji rüzgarı

Mawiyle nostalji rüzgarı

Ne çok izledik bunları:D bazılarını ise bakkallardan elimize geçen ufak tefek paralarla bir koşu gidip alırdık İlkokul yıllarında şu çokomel kağıtlarını kitap aralarına koyup biriktirme gibi bir huyum vardı :DO zamanlar belliymiş allı pullu şeyleri seveceğim kitap aralarını açınca ışıl ışıl parlardı ve benim çok hoşuma giderdi:DHadi bakalım arkadaşlar sizlerle bir nostalji rüzgarına...
  5. Ngstyle Nostalji Koleksiyonu

Ngstyle Nostalji Koleksiyonu

ngstyle nostalji koleksiyonu elbise modelleri 2012 elbise modelleri mağazalar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar 60'lı yılların modasını her geçen gün görmeye devam edşyoruz melekler.Nostaljik zamanların zarif ve stil sahibi kadınlarını günümüze taşıyan NGSTYLE, masum ve çekici kombinleriyle dikkat çekiyor. İkonik güzelliğinden ilham alınarak hazırlanan “Francoise Hardy”...

Sayfayı Paylaş