remedy relax bitkisel krem, reklam değil (ağrılar için)

yesimguler

Yeni Üye
Üye
remedy relax bitkisel krem, reklam değil (ağrılar için)
relax krem bacak ağrıları için krem remedy ağrı kremleri sloganları
remedy relax isimli bir ürün var bir süredir reklamlarını görüyordum televizyonda. ağrılar için kullanılıyor. sırt ve bacak ağrılarım çok fazlaydı son günlerde, doktorlar romatizmal olduğunu söylüyorlardı ama ne olduğu önemli değil, ben sadece ağrıların geçmesini istiyordum. bahsettiğim ürünle birlikte 1 hafta gibi bir sürede ağrılarım geçti arkadaşlar. tamamen bitkisel bir ürün olması da kafamda soru işareti bırakmadı. burada reklamını yapmış gibi de olmak istemiyorum şimdi, bir bağlantım olduğu düşünülmesin lütfen. ürünü AvrasyaStore.com | Remedy Relax Doğal Bitkisel Masaj Kremi | Stor Perde Türk Bayrakları | Kitap ve Dvd Setleri | Atatürk Rozet ve Kravatları adresinde gördüm ve site üstünden değil de oradaki telefon numarasınu arayarak edindim. sitedeki diğer bilgiler bel boyun fıtık romatizmal hastalıklar varis gibi ağrılara da iyi geldiği yönünde. ağrıyan bir yeriniz varsa deneyin mutlaka. sizde de bende gösterdiği etkiyi göstermesi ümidiyle.

yeşim

ağrı kremleri romatizma ağrıları

. Çocuklardan Uzak Tutunuz.
Üretim İzin ve Tarih Nosu
03/24/20010 tarih ve 37/001 nolu izni ile üretilmiştir.
Sağlık bakanlığı 06/11/2006 tarih ve 17302 sayılı tıbbi değerlendirme kurulu raporuna göre tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılacak niteliktedir.

Son düzenleme:
romatizma dermomed

Kronik bel ve boyun ağrıları ile yumuşak doku ve eklem ağrıları günümüzde yaygın bir şekilde görülmektedir.

Dermomed krem, Romatizmalı ağrıların kronik dönemlerinde ve Kireçlenmelerde, Kronik bel ağrısı gibi eklem hastalıklarında Adale, mafsal, omuz ve dirsekte oluşan rahatsızlıklarda;

Sırt bölgesinde oluşan kas ağrılarında, İncilme ve burkulmalarda, Boyun tutulmalarında, eklem hareketlerini engelleyen rahatsızlıklarda, dizlerdeki kireçlenmelerde ve benzeri durumlarda “tamamlayıcı” olarak kullanılabilir nitelikte olan Dermomed Krem; Uygulandığı bölgelerde cilde çok kısa zamanda nüfuz ederek içerisinde bulunan organik ve inorganik maddeler sayesinde ağrılarınızla savaşmanıza yardımcı olur. Yine içeriğinde bulunan mineral liginin humin hidrojen sülfid humik asit gibi maddelerin özelliklerinden dolayı çeşitli ağrı ve romatizma tedavisinde kullanılan Dermomed, evinizde, işinizde, günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde, özel lego şişesinde tüm Türkiye ve Dünyaya gönderilmektedir.

Dermomed Kremin içeriğinde bulunan özel madde peloid, binlerce yıldır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Aynı zamanda Tıbbi Değerlendirme Kurulu Raporuyla da

Tanımlanmış olup, kronik bel ağrılarında , eklem ve romatizmal rahatsızlıklarda “tamamlayıcı tedavi” olarak kullanılacak özelliktedir. Dermomed Krem Setine siz de hemen sahip olun; üstelik 300 ml lik özel şişesinin yanında 100 ml lik masaj kremine de bedava sahip olun!

Dermomed krem, doğal bir üründür ve yan etkisi yoktur. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve Üretim izinli olup tüm resmi belgeleri alınmış bilimadamları tarafından yüzlerce bilimsel yayına konu olmuş modern tıp alanında kullanılmaktadır.

Dermomed krem başka ürünlerle kıyaslanamaz ! Almış olduğunuz ürünlerin Sağlık Bakanlığı izinli ve ruhsatlı olduğuna mutlaka dikkat ediniz.

Dermomed kreme sahip olmak için sizde hemen arayın !

Üstelik Dermomed Krem’in yanında pek çok yerde para ile satılan 100 ml rahatlatıcı masaj kremini de hediye ediyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde ürünümüzü süre sınırı olmaksınızın derhal iade edebilirisiniz. Dermomed Krem Seti, 300 ml tamamlayıcı tedavi kremi ve 100 ml lik masaj kremi ile birlikte toplam 400 ml lik hijyenik paketiyle, kapınıza kadar gelsin. Kargo bedeli yok. Günlerce beklemek yok. 300 ml lik şişesinde Dermomed Krem Seti sadece 69 TL. Üstelik 100 ml. Masaj kremi de hediye!!!!!! Hemen şimdi arayın… Siz de Dermomed Kremin eşsiz olanaklarından yararlanın.

Geri