1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk buzdolaplari

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

smeg smeg buzdolabı Ne ankastresi ne beyazi renkli buzdolaplari dunya mutfaklarinda ilk sirada yer aliyor..

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin duruyorlar ama beyazdan şaşmam galiba

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammmm çok güzeller ama kırmızı güzel bide en üstteki yav :D:D:D her doılaba kombine olur:D

Rengarenk buzdolaplari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk yazın..

Rengarenk yazın..

Msnde YazdıkLarın İstediğiniz Renkte BaşLasın Yine İstediğiniz Renkte Bitsin(Resimli) MsnDe yazdıkLarın karşı tarafa rengarenk gıtsın..Bunu ypabiLmek için önceLıkle msn plusınız oLmaLıdır...Daha sora bu özelliği kuLLanabiLmek için küçük 1 yamaya ihtiyacımız var... Burdan indirebilirsiniz RapidShare: Easy Filehosting Daha sora yamayı sorunsuz kurduğunuzdan eminseniz msninizi yeniden...
  2. Rengarenk Köpekler

Rengarenk Köpekler

Yahu ben şu insanları bi türlü anlamıyorum. Nette gezinirken köpeklerin tüylerini boyatan insanları gördüm. Biraz garipsedim yav ben bunları. Köpecikleri bakınsana ne halden ne hale sokmuşlar. Ayyy :D:D:D Muhtemelen biz kadınlar tarafından boyanmıştır hele bi tanesi var ki alalı bulalı renkli olmuş. buyrun fazla söze hacet yok resimler konuşsun kızlar.
  3. rengarenk bilezikler

rengarenk bilezikler

yaz geliyor renkli takılarınız hazır mı kızlarrrrrrrr
  4. Rengarenk Abiyeler

Rengarenk Abiyeler

eşarplı abiyeler Cıvıl cıvıl birşeylermi arıyorsunuz buyrun kızlar burada.Herkesin gözü üzerinizde olacak müthiş dikkat çekeceksiniz :tik:

Sayfayı Paylaş