1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk iplerle örülmüş örgü çantalar

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Örgü çantadan vaz geçemeyen çanta tutkunları için biraz daha model ekledik.Bakın bakalım bu modeller hoşunuza gidecekmi çanta severler arkadaşlarım...

aynıgül bunu beğendi.
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bunu beğendim
    çok zarif duruyor
    ah bir de ören olsa:D

3. ayşezeynep

ayşezeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu çanta nasıl yapılıyor acaba çok güzel olmuş.tutma yerini de anlatısanız sevinirim.tşk.

4. ayşezeynep

ayşezeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çantalar süper ama bana bu konudan anlayan bir arkadaş yardım ederse sevinirim.lütfen açıklamalı yazarsanız çok mutlu olucam melek arkadaşlarım.şimdiden çok çok tşk.

Rengarenk iplerle örülmüş örgü çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ ve şişle örülmüş örgü çantalar

Tığ ve şişle örülmüş örgü çantalar

Tığ ve şişlerle örülmüş birbirinden güzel örgü çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum=)
  2. Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İpten poşetlik örnekleri Sakallı İpten Çöp Torbası Yapımı sakallı ipten poşetlik modelleri El mahareti olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize değişik poşetlik örnekleri vermek istiyoruz melekler :) Bu poşetlikler sakallı iple örülmüş ve birbirinden şirin modellerle mutfağınızı süsleyecek. İster kendinize ister sevdiklerinize örebileceğiniz bu dekoratif poşetlikler hem şık hem de...
  3. Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İpten Atkı Çeşitleri Simli İpten Atkı Modelleri Yaz aylarına doğru yaklaşmamıza rağmen havalar hala serin gidiyor melekler :) Biz de bugünlerde kullanabileceğinizi düşünerek simli iple örülmüş nispeten daha ince ve hoş görünümlü atkı modellerini sizlerle paylaşmak istedik :)
  4. Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Modelleri Simli İpten Gelin Şalları Simli İp Şal Örnekleri Bu konumuzda simli iple örülmüş , aynı zamanda gelin şalı olarak da kullanabileceğiniz şal modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)

Sayfayı Paylaş