Rengarenk Şık Bayan Boyunluk Modelleri İle Kışa Şimdiden Hazırlanın

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Rengarenk Şık Bayan Boyunluk Modelleri İle Kışa Şimdiden Hazırlanın
Rengarenk şık bayan boyunluk modelleri adlı yazımızda hayran kalacağınız modeller bulabileceksiniz. Son yıllarda atkının yerini almaya çalışan boyunluklar çok şık modellerle karşımıza çıkıyorlar. Şimdi göreceğiniz örneklere bayılacağınıza eminim. El emeği göz nuru denir ya aynen şahane örnekler. Kış gelmeden şimdiden kendinize sevdiklerinize kışlık örgüler örebilirsiniz. Ve işe boyunluklarla başlayabilirsiniz hanımlar. Son moda örgü boyunluk modellerini merak edenleriniz varsa işte en öne çıkan örnekler. Kıyafetlerinize uydurup uydurup şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Bazı modeller var ki boyunluk haricinde şapkaya da dönüşebiliyor. Yani hem şapka hem boyunluk olarak kullanabilmek mümkün. İşte anlatmak istediğim tam da bu aşağıdaki model arkadaşlarım.


bordo renkli örgü bayan boyunluk.jpg


Motif motif örnekler mi ararsınız, düğmeleri gül motifleri ile dikkat çeken modeller mi ararsınız bence sizleri cezbedecek örnekler burada. Aşağıdaki boyunluk modeli de oldukça zarif. Ajur örgüden kalp motifleri bir araya getirilerek çok şık bir boyunluk örneği ortaya çıkarılmış.

ajurdan kalp motifli pembe orgu boyunluk.jpg


Basit modellerin tam aksine oldukça işçiliği olan el emeği göz nuru harcanmış modeller bunlar. Rengarenk şık boyunluk modellerinden bir örnek hemen aşağıda yer alıyor. Güllerin duruşu renkleri düğmelerin zarifliği boyunluk modeli ile bütünleşip harika bir model çıkarmış ortaya.

gul motifleri ile suslemeli sik dugme detayli akilli ipten boyunluk.jpg


Bu model de çok değişik bir örnek. Yumuşacık el örgüsü krem rengi boyunluk modeli ile kışın dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Neden benim de yok diye üzülmeyin şişi ve ipi alın elinize başlayın bir yerden. Meleklerim örgü salaş boyunluk modelleri konumuzdan da değişik modellere göz atabilirsiniz.

krem renginde fistik orgu modelli cok sik bayan boyunluk.jpg


Son modelimizde de kalın şiş ile boyunluğun yapıldığını görüyoruz. Düğmeler krem rengi üzerinde çok hoş durmuşlar. Yan tarafta kalan gül motifi renk katmış. Bence boyunluk tarzı örgülerde büyük düğmeler hem süsleme hem kullanım kolaylığı sağlamak için tercih edilebilir.

onden dugmeli el orgusu kenarinda gul motifi suslemeli kislik boyunluk.jpg
 
Üst