1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Renkli gelinlik modası

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  renkli gelinlik modası 2012 renkli gelinlik modelleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Alışılagelmiş beyaz gelinlik modelleri, günümüzde rengini beyaz değilde daha başka renklere bıraktı Melek'lerim. Klasik gelinlik modelleri beyaz olur elbette ki beyaz diyince gelinlik gelir akla, gelinlik diyincede beyaz gelir... Lakin yeni gelinlik modası bambaşka renklerde karşımıza çıkıyor arkadaşlarım. Bizde evlilik hazırlıkları yapan üyelerimiz ve misafirlerimiz için yeni gelinlik trendleri hakkında ve renkli gelinlik modası hakkında öneri ve bilgiler hazırladık, sizlerin beğenisine ve bilgisine renkli gelinlik modelleri trendlerini sunuyoruz arkadaşlar.

  < Konu Resmi..>  Evlilik hazırlıkları kapsamında gelin adaylarının ve ailelerinin düşündüğü ilk şey olarak "gelinlikler" göze çarpıyor. Düğün telaşı yaşayan genç kızlar, damat adayları ve aileleriyle birlikte mağazalara giderek gelinlik siparişi veriyor.

  Her genç kızın hayalini süsleyen gelinlikler, tasarımları, işlemeleri ve renkleri ile gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Beyaz renkle özdeşleşen gelinliklerde, değişen moda akımlarına paralel olarak bu yıl beyazın yerine daha çok krem, cappucino ve kırık beyaz renkteki tasarımların rağbet gördüğü göze çarpıyor. Mağazaların vitrinlerinde ön sıraları, krem ve kırık beyaz gelinlikler süslüyor.

  Mehmet Paşa Mahallesi’nde gelinlik mağazası işleten Ahmet Baloğlu, bu yıl gelinlikte modanın krem, kırık beyaz ve cappucino renk tasarımlar olduğunu söyledi.

  Özellikle cappucino renk gelinliklerin ilgi gördüğünü ifade eden Baloğlu, "Bu sene beyaz renk gelinlik tamamıyla neredeyse hiç yok" dedi.

  Kırık beyazın da yavaş yavaş yerini kreme bıraktığını anlatan Baloğlu, "Gelinlik denildiği zaman genelde aklımıza hep beyaz geliyordu ama artık beyaz yerini bu sene kreme bıraktı. Mesela yaşlı teyzelerimiz geliyor, ’gelinlik dediğin beyaz olur’ diyor, evet doğru söylüyorlar ama şu anda mağazamızda hiç beyaz gelinlik yok. Krem ve kırık beyaz ağırlıklı gelinliklerimiz var. Artık gelinlikte beyaz yerini, krem ve kırık beyaza bıraktı" diye konuştu.

  Sezonun yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Baloğlu, "Ramazanın ağustos ayına denk gelmesi, düğün sezonunu ikiye böldü. Ramazan öncesi yoğunduk, ama ramazan sonrası daha yoğun bir tempoda olacak. Şu anda ramazan olmasına rağmen, yoğun bir tempoda çalışıyoruz" dedi.

  Ramazan ayında pek düğün yapılmadığını, evlenecek çiftlerin düğün tarihlerini Ramazan Bayramı ve sonrasındaki günler olarak belirlediğini ifade eden Baloğlu, ramazan ayının sipariş anlamında yoğun geçtiğini belirtti. Eylül, ekim ve kasım ayları için gelinlik siparişleri aldıklarını anlatan Baloğlu, özellikle Ramazan Bayramı’nın çok yoğun geçeceğini kaydetti.

  Ramazan sonrası düğünlerin hızlı bir şekilde devam edeceğini belirten Baloğlu, ona göre hazırlık yaptıklarını ifade ederek, "Ramazan dolayısıyla sezonumuz ikiye bölündü, ama bu ramazan bize çok bereketli bir şekilde geldi. Sipariş yoğunluğumuz var. ’Ramazanda boş dururuz, otururuz’ diye düşünüyorduk ama şu an için çok yoğun çalışıyoruz. Yaklaşık 13 senedir bu işin içerisindeyim, bu sektörde 13 senede 12 ramazan yaşadım, ama en yoğun sezonumuzu bu ramazanda yaşıyoruz. Sipariş anlamında eylül ayını tam doldurduk diyebiliriz" ifadelerini kullandı.

  Gurbetçilerin gelmesiyle sektörde daha da hareketlilik yaşandığını anlatan Baloğlu, müşterilerinin siparişlerini internet üzerinden de alabildiklerini, tasarımları internet ve msn yoluyla gelin adaylarına gösterebildiklerini söyledi. Baloğlu, cappucino renkte tasarladıkları bir gelinliği, yurt dışında yaşayan müşterisine yakın zamanda göndereceğini sözlerine ekledi.


   
Renkli gelinlik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yaz modası çok renkli

  Yaz modası çok renkli

  Markalar gençlere yönelik koleksiyonlarında canlı renklere, mini şort ve eteklere işlemeli jean kumaşlara yer veriyor. Bu sezon gençlere yönelik tasarımlarda eğlence teması ön planda. Koleksiyonlar hem çocuksu hem fenimen hem de spor. Kısacık etek ve şortların altına platform ayakkabılar giyiliyor.Belleri yüksek jean'leri kalın örgü kemerler süslüyor. Tahta Afrika stili bilezikler de en az...
 2. renkli rimel modası

  renkli rimel modası

  renkli rimel yeşil rimel renkli rimeller markaları Daha belirgin ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınların yardımına maskara yetişiyor. Kozmetik markalarının her yıl yenisini geliştirdikleri maskaraların içeriğinde, gözde alerji yaratmamak için bitkisel maddeler bulunuyor. Her yıl başka bir kirpik modası ortaya çıkıyor. Bu yıl renk renk kirpikler revaçta. Makyaj uzmanları,...
 3. Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

  Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

  fransız manikürü manikür çeşitleri renkli french french manikür rengi renkli yapımı Frenc yapmaya bayılırım.Tırnakları gerçekten çok bakımlı ve güzel gösteriyor.Yapımı her ne kadar birazcık zor da olsa sonuç emeğe değiyor :) Eskiden bi tek beyaz frenc vardı :)Hiç aklımıza gelmemişti yani şahsen benim aklıma gelmemişti renkli french yapmak :)Ama bunları görünce acilen denemem gerektiğini...
 4. Renkli Topuk Modası

  Renkli Topuk Modası

  Bayanların ayakkabıya düşkünlüğünü bilmeyen yoktur.Sıradan ayakakbılarınızı şimdilik bir kenara atın.Kenara atın dediysemde kaldırıp toptan atmayın haa yine lazım olacaktır:D:D Sizlere harika bir ayakkabı modeli buldum Melek'ler.Alışık olduğunuz ayakkabılarınızın dışında bir model.Topuğu renkli ayakkabı.İnsan oğlunun düşünemeyeceği ve yapamayı şey yoktur.Sonunda bunuda yaptılar ve bence...
 5. 2012 Yaz Modası Renkli Ayakkabılar

  2012 Yaz Modası Renkli Ayakkabılar

  renkli ayakkabılar 2012 renkli ayakkabı modelleri Sevgili melekler, 2012 yaz modası cıvıl cıvıl geçecek gibi görünüyor. Çok renkliliğin sonuna kadar kullanıldığı defilelerden anladığımız kadarıyla neon ayakkabılar da olmak üzere ayakkabılarımız rengarenk olacak. İşte sizlere birbirinden hoş renkli ayakkabı modelleri örnekleri :tik:

Sayfayı Paylaş