1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Evler genelde herşey aynı, renk olarak birbirine uyumlu şekilde dekore edilirdi.Şimdi dikkat ediyorumda arkadaşlar evler renk cümbüşü içinde cıvıl cıvıl bahar esintisi havasında dekore ediliyor.Birbirine yakın uyumlu tonlardaki dekorasyonlar biraz biraz geride kalmaya başladı.Her ne kadar geride kaldı desemde bu tarzda vaz geçilmezlerin arasında yine yer alıyor. Renkli yaşamayı seven arkadaşlarım, önerebileceğim hem sade hemde rengarenk cıvıl cıvıl modern tarzda bu ev dekorasyonlarına bayılacaksınız.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi hoş ama beyaz salon takımına bayıldım :)

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldiler seçemedim ki bi tanesini

Renkli hayatlara, renkli ev dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derleme toplama renkli evler

Derleme toplama renkli evler

Reklamlarda genellikle modern minimal cizgili esyalar goruyorum.. Pek hoslanmadigimi belirtmek istiyorum... Girdigim bir cok ev birbirine benzer oldu,evlerin kendine ozgu bir tarzi stili yok.. Yatak odalari ayni salonlar ozellikle de mutfaklar.. Ve cok esya..yani cogu gercekten gereksiz degil mi yaa..ben mi boyle usunuyorum.. Kopyalama gibi bisey oldu bu unun modasi bi bakima.. Oysa elimizdeki...
  2. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.
  3. Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

Denize ait unsurların bir araya gelerek oluşturdukları Marin stili ev dekorasyonu önerileri arasında bulunan mavi renkli ev dekorasyonları en beğenilen öneriler arasındadır. Denize ait unsurların bir araya geldiği aksesuarlar bu ev dekorasyonunda en çok dikkat çekici unsurlardandır. Aynı zamanda mavi rengin tonlarının odalarda hakim olduğu görünümler marin stilinin beklenilen yansımasıdır. Siz...
  4. Renk kombinleri ev dekorasyonunda nasıl uygulanır?

Renk kombinleri ev dekorasyonunda nasıl uygulanır?

Ev dekorasyonlarımız her zaman en titizlik gösterdiğimiz dekorasyonlarımız arasındadır. Evimizde bulunan pek çok dekor objesinde renk seçeneği ve dekoratif mobilya gruplarındaki tarz ile bütünlük yakalayabilme arzusu içine gireriz. Ev dekorasyonlarınızı yenileme düşüncenizde renk kombinlerinden faydalanma düşüncesi içine girdiyseniz bu seneki tercihinizde size aşağıda sunduğum örnek görseller...
  5. Ev dekorasyonuna renk katmanın yolları

Ev dekorasyonuna renk katmanın yolları

En renkli oda görünümleri için neler yapabilirim diyen bayanlar buraya! Renkli odaları elde edebilme yollarını size aktarırken bayanlar için kolay uygulanabilecek ekonomik çözümler sunmaya çalışacağım. İsterseniz başlayalım sevgili takipçilerim.... En renkli kırlentler ve tablo tasarımları ile gözlerinize inanamayacağınız zenginlikler sunan oda son derece şık. Kırmızı, sarı ve turuncu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş