1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Renkli Pikeler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

pikeler Bu pikeler yatak odalarımızı cıvıl cıvıl bir hale gelecek.Şeker gibi renkler içimizi açacak..

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    harika modeller emeğine sağlık

Renkli Pikeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkli Renkli Böcekler

Renkli Renkli Böcekler

renkli böcekler
  2. yeni nevresim ve pikeler

yeni nevresim ve pikeler

pikeler pıkeler pikelerim yeni pikeler nevresim ve kış moduna geçerken her alanda degişimler baslamıştır sizde de peki siz kışın mat ve koyu renkleri mi tercih ediyorsunuz evinizde yoksa tam aksine içim kararmasın canlı renkler kullanıyorum mu diyorsunuz bilmiyorum ama ev tekstilinde her ikisinide biraz içeren birkaç pike ve nevresimi paylasmak istedim secim sizin buyrun.................
  3. Bebelere Pikeler..

Bebelere Pikeler..

Bebek sevesim geldi bu pikeleri görünce.. Bebeklerimize bahar aylarında üzerlerine pikelerini örtmek onlar için daha sağlıklı battaniye örtsek sıcakdan, çarşaf örtsek soğuktan hasta olma ihtimalleri var. Ama en iyi pike örtmek, bahar mevsimlerinde en kullanışlı olan pikelerdir.
  4. Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Sezonun Modası Denizci Desenli Pikeler 2012 Modelleri

Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 2013 Denizci Desenli Pike Modelleri Sevgili melekler, az önce paylaştığımız 2012 desenli pikeler konumuzun ardından bu sayfamızda da Denizci Desenli Pike Modelleri 2012 örnekleriyle karşınızdayız. Birbirinden şık denizci desenleriyle süslenmiş bu pikelere özellikle çocuklarınız bayılacak....

Sayfayı Paylaş