Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Ağır Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Ağır Sözler - Merhaba arkadaşlar sizden ağır sözler sunmanızı istiyorum ama bu sözler resimli olursa çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Ağır Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağır Abi Sözleri 2012

Ağır Abi Sözleri 2012

Ağır abi sözlerine kimlerin ihtiyacı var diye düşünmeyin. 2012 yılında ağır abilerimizin kullanacağı birbirinden güzel harika ve anlamlı sözleri vermek istiyorum. En Güzel 2012 Ağır Abi Sözleri Gecelerin Soğuk Rüzgarı bile kalbimdeki Aşkını Söndürmeye Yetmez Gülüm, Sensin Benim yaşanmamış ömrüm.. Biz Aşkımızı Kâgıtlara Değil Kalbimize yazarız, Biz Sevgimizi Mesajlarda Değil...
  2. 2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

2012 Ağır sözler Şekilli Ağır Nickler

Msn nizde ağır ve şekillir ağır sözler kullanmak istiyorsanız sizler için bulduğumuz bu yazılara bakabilirsiniz. Sizlerde bu konuya cevaben birşeyler gönderebilir, paylaşımda bulunabmilirsiniz arkadaşlarım bilginiz olsun . ** Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri Yokluğumla Terbiye Ederim......!! **Bni SévMéYéN ÖlSüN aZ SéVnDé SaKaT KaLıP SüRüNsÜn....!! **ßenim dünyada ßenzerim yok ama...
  3. Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık mesajları facebook hakkında bilgiler... 2012 Ağır abileri bilmeyeniniz yoktur. Böyle kasılan biraz ağır laflar kullanan. Hatta üzerinde düşündüren cümleler kuran ağır abiler... İşte bu ağır abilerin ayrılıkla ilgli sözlerini sizlere sunacağız meleklerim. Haa ağır abi seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama bir gün sözleri ile karşılaşacağınız kesin. Kesin değilse bile işte...
  4. Ağır abi kapak sözler 2012

Ağır abi kapak sözler 2012

Dikkat :D:D ağır abilerden kapak gibi sözleri vereceğiz. Bunları bilin ki sizlerde kapak olmayın. Sonra ağlamayın kızlar :D:D ßëN Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë...
  5. Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Hayata dair Resimli Ağır Sözler

Ağır Sözler Resimli Hayata dair Resimli Ağır Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve ağır sözler isteyen tüm misafirlerimize resimli ağır sözler sunuyoruz arkadaşlarım. Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla. Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem...

Sayfayı Paylaş