Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Asker Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Asker Sözleri Kardeşim 2 Nisan da askere gidecek. Rab onu ve tüm Türk askerini korusun, tüm mehmetçikler annelerine ve sevdiklerine sağ salim kavuşsun diyor ve sizden Resimli Asker Sözleri istiyorum melekler

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Asker Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimli Atasözleri

resimli Atasözleri

resimli atasözleri atasözleri ve resimleri resimlerle resimler ve resimler resimleri körle yatayn şaşı kalkar aç ayı oynamaz dost başa düşman ayağa bakar dost acı söyler damlaya damlaya.... ekmek aslanın ağzında
  2. Asker Sözleri

Asker Sözleri

Asker Sözleri Selam millet sizden yeni ve değişik asker sözleri rica ediyorum.
  3. Resimli Anlamlı Sözler

Resimli Anlamlı Sözler

Resimli Anlamlı Sözler lazım bana slayt yapacağım ve bu konuda sizden yardım istiyorum hem çorbada bir tuzunuz bulunsun dimi :)
  4. Askerlerle ilgili sözler Resimli

Askerlerle ilgili sözler Resimli

Resimli Asker Şiirleri Askerlerle ilgili sözler Resimli Öncelikle kahraman Türk askerini Rab korusun diyor ve vatani görevini yapan tüm mehmetçiklere sonsuz sevgi ve dualarımızı gönderiyoruz. Sevgili melek'ler, bu yazımızda resimli asker sözlerini paylaşıyoruz sizlerle. Dağlarda yaşar gerekirse Vatan için Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir...
  5. Resimli Manidar Sözler

Resimli Manidar Sözler

Resimli Manidar Sözler paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sayfayı Paylaş