1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır

Bazı yörelerde de yayla sucuğu denilen cevizli sucuk, benim en sevdiklerim arasında geliyor. Marketlerden satın almak yerine cevizli sucuğu evde kendiniz yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızda size cevizli sucuk tarifini sunuyoruz Melek'ler.

< Konu Resmi..>

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Malzemeleri:
    Pekmez

Ceviz Nişasta
    Pudra şekeri
    Su
    İp

Evde Cevizli Sucuk Yapılışı: Pekmez, nişasta, su, şekerle bir bulamaç hazırlanır. Ceviz kopmayacak bir ipe dizilir ve bulamaca batırılıp çıkarılır. 2 - 3 gün ipe asılı vaziyette kuru bir yerde kurutulur.

Resimli Evde Cevizli Sucuk Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Cevizli Sucuk Yapımı

Evde Cevizli Sucuk Yapımı

Evde Cevizli Sucuk Yapımı Merhaba hanımlar sizden cevizli sucuk tarifini istiyorum evde cevizli sucuğu nasıl yapabiliriz?
  2. Resimli Kolay Cevizli Kek yapılışı

Resimli Kolay Cevizli Kek yapılışı

Kolay Cevizli Kek Tarifi Resimli, Resimli Kolay Cevizli Kek Tarifi, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benimde en çok sevdiğim kek tariflerinden biri olan cevizli kekkin yapılışını en kolay haliyle veriyoruz sizlere:) Evet isteyene kolay cevizli kek tarifi burada Melek'ler! Cevizli Kek Malzemeler 3 adet yumurta, 1 bardak pudra şekeri, 1 çay fincanı sıvı yağ, 1 paket...
  3. Cevizli Oturtma Tatlısı tarifi resimli yapılışı

Cevizli Oturtma Tatlısı tarifi resimli yapılışı

Cevizli Oturtma Tatlısı Tarifi Cevizli Oturtma Tatlısı Tarifi Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benim gibi cevizli tatlıları seven tüm misafirlerimiz ve siz sevgili üyelerimiz için, çok lezzetli bir tatlı olan cevizli oturtma tatlısı yapılışı hakkında bilgiler sunmak istiyor ve uzun lafın kısası olarak, işte cevizli oturtma tatlısı tarifi burada diyoruz! Gerekli...
  4. Cevizli Rulo Kek Tarifi Resimli yapılışı

Cevizli Rulo Kek Tarifi Resimli yapılışı

Resimli Cevizli Rulo Kek Tarifi Cevizli Rulo Kek Nasıl Yapılır Ceviz sever misiniz bilmiyorum ama cevizin faydaları hakkında bilgi edinirseniz, eminim siz de benim gibi cevizi seversiniz :) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda sizlere cevizli rulo kek tarifi sunuyor ve ilgili olupta cevizli rulo kek nasıl yapılır diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyorum. Cevizli Rulo...
  5. Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

bu konu;cevizli sucuk nasıl yapılır,cevizli sucuk tarifi hakkında bilgiler vermektedir Malum kış geldi ve bitmeyen uzun geceler başladı..İlerleyen saatlerde acıkınca atıştırmalık cevizli sucuk gibisi yok. Hem bol vitaminli,hem kan yapıcı özelliği bulunan cevizli sucuğun tarifini sizlerle paylaşmak istedim.Dışardan alınca ,bayatlamış olan cevizli sucuklar dıştan cazip görünsede ,bir ucundan...

Sayfayı Paylaş