1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Evde Çokokrem yapılışı burada melekler

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evde Çokokrem Yapılışı Resimli Evde Çokokrem Yapımı
    Evde Çokokrem Yapımı

Merhaba Sevgili melek'ler, az önce sizlere çocukların sevdiği dondurmayı evde yapmanız için http://www.meleklermekani.com/yemek...dondurma-nasil-yapilir-buyrun.html#post838325 dedik ve dondurma tarifi verdik. Şimdi ise yine çocukların çok sevdiği besinler arasında yer alan çokokrem tarifi veriyoruz ve isteyen tüm arkadaşalrımız için evde çokokrem yapılışı hakkında ki tüm detaylara değiniyoruz.

< Konu Resmi..>

Malzemeler

3 yumurta
    7 tepeleme çorba kaşığı buğday nişastası
    1 su bardağı şeker
    1 paket margarin
    3 çorba kaşığı kakao
    2 paket vanilya
    1 çay bardağı dövülmüş fındık içi

Fındıkları döverek ufak parçalara ayırın.Margarini bir kapta eritin ve ılımaya bırakın.

Hazırlanışı

Yumurtalarımızı kırıp içerisine şekerimizi ekliyoruz. Yumurtalarımız köpük köpük oluncaya kadar mikserle çırpıyoruz.
    Köpüren şekerli yumurta karışımına eritip ılıttığımız margarini ve nişastamızı ekliyerek karıştırmaya devam ediyoruz.
    Kakao, vanilya ve fındığı da ekledikten sonra karışım iyice pürüssüzleşene kadar çırpmaya devam ediyoruz.
    Çokokremimiz hazır, afiyet olsun !

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    fındıksızz olmazmıkiii :D:D evde bi fındık yok denemek istedim şimdi hahaha ama mutlaka deneyecemmmm kaşık kaşık yerimm onuu :D:D

Resimli Evde Çokokrem yapılışı burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Evde Limonata nasıl yapılır buyrun öğrenelim melekler

Resimli Evde Limonata nasıl yapılır buyrun öğrenelim melekler

Evde Limonata nasıl yapılır Evde Limonata yapmak Kendi içeceğini, kendi evde yapmak isteyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda vitamin deposu olan ve bir o kadar da lezzetli olan limonata tarifini sunuyoruz :) Evde Limonata malzemeleri: 3 adet iri limon 2 su bardağı şeker 1 yemek kaşığı limon tuzu 4 litre su (2 litresi sıcak,2 litresi soğuk olacak) Evde...
  2. Resimli Turşunun Büyüsü yapılışı burada melekler

Resimli Turşunun Büyüsü yapılışı burada melekler

Turşunun Büyüsü Tarifi , Resimli Turşunun Büyüsü Tarifi , Benim gibi turşu sevenler için ve iştahı açılsın isteyenler için, bu yazımızda turşunun büyüsü yapılışı hakkında bilgiler sunuyoruz ve gerek pilav ve köftelerle lezzetli olan bu tarifimze geçmeden önce, bir de sizlere çiğ köfte tarifi konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz Melek'ler:) Turşunun Büyüsü MALZEMELER havuç lahana...
  3. Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı nasıl oluyor?

Evde Çokokrem Yapımı istiyorum sizden oğlum mert çokokremi çok seviyorum marketlerdekine pek güvenmiyorum evde yapabilirim diye düşündüm tabi siz tarifini verirseniz.
  4. Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Bu yaz sıcaklarında tüketeceğiniz hafif pasta tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere yapımı oldukça pratik ve bir o kadar da lezzetli olan bisküvili soğuk pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler.:) Haydi şimdi gelin pratik bisküvili pasta yapılışı hakkında bilgi edinelim:) Pasta İçin Gereken Malzemeler *1...
  5. Cheese Cake Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Cheese Cake Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Cheese Cake Nasıl Yapılır Ev Yapımı Cheese Cake Tarifi Dün http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/226942-cevizli-balkabakli-cheeseke-tarifi-resimli-yapilisi-size-ozel.html bir tarif sunmuştuk. Bu gün de evde cheese cake nasıl yapılır diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, ev yapımı cheese cake tarifi sunuyoruz Melek'ler:) Malzemeler: 1 su b. toz şeker 2 pk. labne 1 pk....

Sayfayı Paylaş