Resimli hamile kalma pozisyonları var mı kızlar ?

F

fiumici

Forum Okuru
Resimli hamile kalma pozisyonları var mı kızlar ?
Arkadaşımdan öğrendiğim daha doğrusu kulaktan duyduğum kadarı ile hamile kalmak için yapılması gerekenler ve pozisyonlar varmış ? Bunları bana resimli olarak atabilir misiniz ? Bu arada ilişkinin hemen ardından en az 15 dakika belimin altına koyduğum yastıkla spermlerin yumurtalıklarıma ilerlemesini kolaylaştırmak için duruyorum benim merak ettiğim hamileliği kolaylaştıracak bir pozisyon ya da pozisyonlar var mı bu hususta bana çizim görsel vs atıp tavsiyelerde bulunabilir misiniz ? Teşekkürler
 
Merhaba ,

Hamile kalmayı kolaylaştırmanın yolların dan biride uygun pozisyon da ilişkiyi sağlamaktır. İlişki sonrası kadının kalçasının altına yastık,kırlent koyması,ayaklarını yüksek bir yere sabitlemesi ve yarım saat uzanması gebe kalma şansını artıırmaktadır. Şimdi size gebe kalmayı kolaylaştıran pozisyolar neler , görsellerimizle anlatalım..


p 1.gif


Bu pozisyon ; spermleri rahim havuzun da toparlayarak hızlı bir şekilde yumurtaya ulaşmasını sağlıyor. Şayet kilolu bir bayansanız bu pozisyon sizin için çok uygun olacaktır.p 2.gif
Hamile kalma olasılığının en yüksek olduğu pozisyonlar dan biri. Gebe kalmaya engel herhangi bir probleminiz yoksa , bu pozisyonla çok çabuk hamile kalabilirsiniz.Bu pozisyonla spermler çok çabuk kanallar dan geçerek tüplere ulaşır.


p3.gif


Misyoner pozisyon .İlişkinin başladığı anlardaki çiftlerin aldığı ilk pozisyondur.Her iki tarafın yüksek derece de zevk aldığı ,kadının zevkin doruklarına ulaştığı bu pozisyon ,en bilindiklerden dir.

p4.jpg


Çiftlerin yine en sık aldığı pozisyonlar dan biri. Bu pozisyon çift uyumlu olarak birlikte zevkin doruklarına çıkabilir.Gözlerin teması ile birlikte gerçekleşen öpüşme ve birliktelik çiftleri oldukça rahatlatıyor.


p5.jpgKadınların en sevdiği pozisyonlar dan biri.Bu pozisyon kadını orgazma ulaştırırken aynı zaman da kolay hamile kalmasını sağlıyor.Gebelik elde etmek isteyen çiftlere önerilen pozisyonlar dan biridir.


p6.jpg


Hamile kalma olasılığının yüksek olduğu pozisyonlar dan biri. Bu pozisyonla tutkulu bir ön sevişme , çiftlerin haz aldığı noktalrın uyarılması çok rahat sağlanmaktadır.


p7.jpg


Kadının en zevk aldığı pozisyonlar dan biri . Bu pozisyonla kadın doyuma çok çabuk ulaşacaktır. Bu pozisyon gebe kalmak için uygun değildir.


p8.jpg


Üstteki pozisyonla benzer olan bu pozisyonla kadın ilişkiyi yönlendirir.Yine gebe kalmaya elverişli bir pozisyon değildir fakat kadını hazza ulaştırabilmektedir.

p9.jpg


Bu pozisyon en çok haz veren pozisyonlardan mış .Çiftler bu pozisyonla , uyumla birlikte doyuma ulaşabilir.Gebe kalmak için uygun bir pozisyon değildir.Fakat zevkin doruğuna çıkmak isteyenlere önerilen pozisyonlardan dır.

p10.jpgOrgazmı geciktirmek ve ilişkiyi keyifli hale getirmek isteyenlere önerilen pozisyonlardan biri. Bu pozisyonla gebelik sağlanabilir.


p11.jpg


Ayakta geçekleşen ilişki ile sperm rahime çok rahat dökülür fakat spermler yer çekimine fazla karşı koyamadığın dan hemen rahimden dışarı atılır. Bu pozisyonla çiftler uyumla doyuma ulaşabilmektedir.


p12.jpg

Erkeğin kadının vajinasına yaklaşmasını sağlayan kaşık pozisyonu. Genelde bel omurgası ile ilgili sağlık sorunu olanlara,kilolu bayanlara önerilen pozisyonlar dan biri. Gebe kalma şansını artıran bu pozisyonu hamile kalmak isteyenler uygulayabilir.


p13.jpg


Cinsel ilişkinin en konforlu pozisyonların dan biri. Rahat ve keyif vericidir. Bu pozisyon hamile kalmayı sağlayabilmektedir.

Hamile kalmayı kolaylaştıran pozisyonlarla ilgili bilgileri görsellerimizle birlikte açıklamalarıyla sizlerle paylaştık. Bunların dışında ek bilgiler de verelim.İlişki esnasın da tükürük,kayganlaştırıcı jel kullanmayın .Bunlar spermleri öldürür.Ayrıca ilişki sonrası hemen kalkmayın.Vajinanıza su tutmayın,duş almayın.En az yarım saat uygun pozisyonda uzanın ve ayaklarınızı yüksek bir yere dikin. Verdiğimiz bu önerilerle gebe kalma şansınızı yükseltebilirsiniz..

Ek bilgiler için ;
Hamile Kalmanıza Yardımcı Olacak Doğru Pozisyonlar

Hamile kalmak isteyenlere tavsiyeler
 
Hamile kalmak için en iyi cinsel pozisyonları arıyorsanız, bir pozisyonun diğerinden daha iyi olduğunu kesinlikle kanıtlayan herhangi bir çalışma bulamazsınız. Kadınlar herhangi bir cinsel konumda hamile kalabilir . Ancak, kendinize bir avantaj sağlamak için hamile kalmaya yardımcı pozisyonları deneyebilirsiniz.Yine, bu pozisyonlardan herhangi birinin sihirli bir çözüm olacağına dair kesin bir kanıt bulunmuyor, ancak denemenin de hiçbir zararı yoktur. Bu posizyonlarda ki amaç spermlerin yerçekimine karşı yüzmesine engel olmaktır.
 
Geri
Üst