1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli örgü tarifleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kıızlar selamlar ben resimli örgü tarifleri arıyorum. Kaynanam bişey yapamıyorsun diyor bana en azından bu yaz bunları öğrenmeli ve kışında güzel örgüler ortaya çıkartmalıyım. Birşeyler yapıp kendimi ispat etmeliyim. Lütfen bana resimli örgü tariflerinizin linkini ve nasıl yapıldığını gösterir yada öğretir misiniz çok teşekkür ediyorum sizlere sağolun.

Resimli örgü tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tepeden Başlayan Harika Saç Örgüsü Modeli (Resimli Tarif)

Tepeden Başlayan Harika Saç Örgüsü Modeli (Resimli Tarif)

saç örgüsü modeli, çocuklar için, örgü modeli, nasıl yapılır, resimli anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdi size tarif etmeye çalışacağım modeli özellikle çocuklarınızda uygulayabilirsiniz.Ama bence büyükler için de gayet güzel ve şu sıcak günler için kullanışlı bir model.. Saçın ortasından bir tutam saç alıp düzgünce örmeye başlıyoruz....
  2. Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle Tarifi (Resimli)

Truffle tarifi yapılışı nedir nasıl yapılır çeşitleri hakkındaki merak ettiğiniz herşey burada Son zamanlarda tatlı deyince aklıma gelen ilk şey Truffle. Oldukça lezzetli fakat bi o kadar da kalori yüklü bu küçük tatlı toplarını yapmak aslında çok kolay. Bu minik tatlıların yanıne ekler ya da profiterolde gayet şık olur.İşte tarifimiz; Malzemeler 200 ml. krema 400 gr bitter çikolata 40...
  3. Resimli Tapa Tarifi

Resimli Tapa Tarifi

Tapa nasıl yapılır resimli Tapa yapılışı Bir mantar yemeği olan tapanın malzemeleri ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimize özel,i işte tapa tarifi :) malzemeler 1 paket Kültür mantarı 4 yemek kaşığı Zeytinyağı 1 tutam Maydanoz 2 yemek kaşığı Sarımsak 2 çay kaşığı Tuz Yapılışı Önce mantarları 10 dk soğuk suda bekletip suyunu süzüyorsunuz. Kapaklı bir teflon tavayı...
  4. Tagliatelli Tarifi Resimli

Tagliatelli Tarifi Resimli

Tagliatelli Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Tagliatelli Tarifini istiyorum bir adet de yapılmış olan Tagliatelli resmini de paylaşın :)
  5. Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifi Resimli

Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifi Resimli

Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Marmelatlı Örgü Tatlı Tarifini yazmanızı rica ediyorum ve bilmeyenlerede verilecek olan o tariften Marmelatlı Örgü Tatlısını denemelerini tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş