Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Sevgi Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Sevgi Sözleri lazım bana lütfen varsa elinizde Resimli Sevgi Sözlerini paylaşın bu sayfadan

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli Sevgi Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi üzerine resimli sözler

sevgi üzerine resimli sözler

resimli acı sözler sevgi resimli sözler acı sevgi sözleri [/
  2. sevgi sözleri

sevgi sözleri

sevgi sözleri sevgi sacan sözler ? Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... ? Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.. ? Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü...
  3. Sevgi sözleri

Sevgi sözleri

"Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün. Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. Hayatta her şey olabilirsin. Fakat mühim olan hayatın içinde "İNSAN" olabilmektir. Güzel...
  4. karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 karşılıksız sevgi sözleri Sevmek sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, tüm canlılar doğasında sevgi beslemek doğanın kanunudur. Lakin birde beslenilen sevgiye cevap görmek yani doymak işte asıl meselede budur. Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözleri sunuyor ve 2012 karşılıksız sevgi sözleri burada...
  5. Resimli Güzel Sevgi Sözleri

Resimli Güzel Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri Resimli Resimli Güzel Sevgi Sözleri Duygularınızı tam olarak ifade edemediğinizi mi düşünüyorsunuz melekler ? O halde aşağıda sizlerle paylaştığımız resimli birbirinden güzel sevgi sözcükleri size tercüman olacaktır :tik:

Sayfayı Paylaş