Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Resimli sitemli sözler mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sitemli resimli sözler, sitemli yazılı resimler 2012 Sevgilinize olan siteminizi aşağıdaki resimlerin birisini facebook aracılığı ile iletebilirsiniz. Tabiki anlarsa anlamazsa kalas deyip geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum :)

Sitemli resimli sözler

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

paylasim icin tsk etkileyici :D:D

Resimli sitemli sözler mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

cuma mesajları resimli cuma mesajları resimli msj resimli cuma sözleri, en güzel cuma mesajları resimli cuma kartları, resimli cuma tebrikleri, resimli cuma kutlamaları,
  2. resimli cuma mesajları

resimli cuma mesajları

hayırlı cumalar resimli hayırlı cumalar mesajları resimli resimli hayırlı cumalar mesajları Sevdiklerinize cuma günü resimli olarak mesaj göndermek istiyorsanız aşağıdaki resimlerden yararlanabilirsiniz arkadaşlarım. Herkese şimdiden hayırlı cumalar olsun. RESİMLİ HAYIRLI CUMALAR
  3. Sitemli Aşk Mesajları Facebook

Sitemli Aşk Mesajları Facebook

Sevdiğinize siteminiz mi var ? O zaman bunu msn yada facebooktan yayınlayarakta gösterebilirsiniz. İşte karşınızda sitemli aşk mesajları ve sözleri kızlar. qittin... arKanda qözü yaşLı ßi aşıq ßıRaqıp qittin... ßitiRdin ve qittin... qittin ve ßn ßittim !!! gül solmayı yaprak sonbaharı bende senden ayrılığı istemiyorum bebeğim.Seni hep sevdim hep seveceğim gerekirse bu canı uğruna feda...
  4. Özür mesajları resimli

Özür mesajları resimli

Resimli özür mesajları, dosta, sevgiliye, arkadaşa, yada facebook ta paylaşmak üzere kullanabilirsiniz.
  5. Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları arıyorum ben lütfen yeni resimli cuma günü mesajlarını paylaşın arkadaşlarımızın cumasını hayırlayalım.

Sayfayı Paylaş