Etiketler:
  1. CANIMCIKTI

CANIMCIKTI Forum Okuru

Resmi Nikah Erkekmi/Kiz Tarafindami olur?Lütfen Yardim!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında CANIMCIKTI tarafından paylaşıldı.

Slm Arkadaslar, Benim Sorum olacakti umarim yardimci olursunuz!
    Erkek tarafi ve Kiz tarafinin bitmeyen tatsizlik olaylarindan bizde biri:
    Önce kisaca anlatayim durumu.

Kiz ve Erkek tarafi yurtdisinda yasamakta.
    Evlenme sözkonusu, daha dogrusu resmi nikah!
    Yurtdisinda oldugu icin türkiyede bilhassa filimlerdeki gibi Dügün esnasinda degilde özel olarak bir resmi
    dairede gerceklesecektir!

Kiz ve Erkek tarafi 3 saat uzaklikta oturmaktadir. Kac kez oturup konusulsada "Cözülmeyen Problem":

Erkek Tarafi: Bizim burda olacak Resmi Nikah diye diretiyor Damat dahil.

Kiz Tarafi: Ayni Sekilde Kendi tarafinda olcagini diretiyor oraya gitme imkani olmadigi icin.

Sonuc: Ortada kalan magdur bir Gelinkiz :'(

Sizce Erkek tarafindami Kiz tarafindami resmi nikahin olmasi uygun? Lütfen yorumlariniza ihtiyacim var!

Resmi Nikah Erkekmi/Kiz Tarafindami olur?Lütfen Yardim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nikah için resmi işlemler/formaliteler

Nikah için resmi işlemler/formaliteler

resmi nikah için gerekli belgeler yıldırım nikahı için gerekli belgeler yıldırım nikahı ücreti nikah tarihi nasıl alınır işlemleri kaç gün sürer Evlilik Formalitelerini gözünüzde büyütmeye hiç gerek yok. İşin zor olan kısmı evlenmeye karar vermek. Gerisi sadece birkaç ufak ayrıntıdan ibaret. Yeterki zamanlamayı doğru yapın. Gün Almak İçin Nikah Dairesine Nasıl Başvuruluyor? Evlilik...
  2. Resmi nikah yapmayan kocaya ceza

Resmi nikah yapmayan kocaya ceza

nikahsız tüp bebek nikahsız yaşamanın cezası resmi yaşamak Bulgaristan'da boşandığı eski karısını evlenme vaadiyle Türkiye'ye getirip nikah yapmadan birlikte yaşayan koca tazminat cezasına mahkum edildi. Bulgaristan'da boşandığı eski karısını evlenme vaadiyle Türkiye'ye getirip nikah yapmadan birlikte yaşayan kocayı 21 bin 667 TL'lik tazminata mahkum eden Çorlu 2. Asliye...
  3. Kizimin resmi teyzeleriiiii:))

Kizimin resmi teyzeleriiiii:))

ultrason goruntuleri bebek resimleri uc boyutlu ultrason goruntuleri resimleri 5 aylik ultrason goruntuleri Merhaba Melekler Daha once sizlerle Bebegimin ilk resmini paylasmistim:) tabi o zaman 3 aylik hamistim daha, Suan 6 aya girmek uzereyiz, ve kizimin uc boyutlu resimlerini sizlerle paylasmak istedim.....Herkes erkek diye tahmin etmisti ama yanildiniz, nur topu gibi bir kizim olucak...
  4. Resmi nikah dini nikah yerine geçermi?

Resmi nikah dini nikah yerine geçermi?

Resmi nikah dini nikah yerine geçermi? Selam millet islam dininde resmi nikah yapsakta dini nikahta kıyıyoruz peki resmi nikah sadece olsa yani resmi nikah dini nikah yerine geçermi?
  5. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler

Sayfayı Paylaş