Retro küvet modelleriyle tarz banyo görünümleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Retro küvet modelleriyle tarz banyo görünümleri
Ev dekorunu yeniliyorsunuz ve banyodaki değişim konusunda hala kararsız mısınız? Retro tarz bir küvet ile banyo dekorunda değişime hak ettiğini vermeye ne dersiniz? Sanatsal bir anlam taşıyacak olan Retro tarz görünümde birbirinden şahane görünümlerle gözlerinize inanamayacağınız değişimler yakalama fırsatınız olabilir. Sizde bu fırsatı tam manasıyla yakalamak isteyenlerdenseniz Retro tarz görünümde banyoda yer açmak adına küvet modellerinden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Resim galerime eklemiş olduğum birbirinden farklı küvet modelleri arasından beğendiğiniz bir tarza banyonuzda yer açabilirsiniz. Gömme küvet modellerinin aksine ben burdayımını sizden esirgemeyene bu küvet tasarımlarını tüm şahaneliğini ben burdayım dercesine hissettirmektedir. Gömme küvetlerde ise bunun aksine küvetin banyoda yer aldığını fark etmek için yanına yaklaşmak ya da banyoyu şöyle bir gezmek gerekmektedir.
3.jpg


Banyoda dekor anlayışınıza göre tercih edebileceğiniz pek çok küvet çeşidi mevcuttur. Cam küvetler, ahşap küvetler, renkli küvetler, gömme küvetler gibi pek çok küvet çeşidi arasından çeşitte bulunabilirsiniz. Üst resimde sunduğum gibi renkli bir seçim yaparak banyo görünümünüze farklı iddialı bir tasarım örneğini koymuş olabilme mutluluğunu hissedebilirsiniz.


4.jpg


Klasik dekor anlayışında olduğu gibi kullanılabilecek bir küvet modeli olabileceği gibi modern anlayışa hükmedebilecek bir jakuzi tarzı bir seçimde gerçekleştirebilirsiniz. Hayal ettiğinizden çok daha fazlasını size hissettirebilecek olan Retro görünümlü küvet modelleri ile gerçekleştireceğiniz dekor örnekleri de sizi mutlu edebilecektir. Hayal ettiğiniz en muhteşem görünümleri yakalama fırsatını size verecek olan küvet seçiminde zevkinize hitap eden bir tercihte bulunma fırsatı sizi bulabilecektir. Hoş görünüm, iddialı tarz, tasarımda trend seçenek olabilecek en özel görünüm seçeneklerine resim galerisi ziyaretiyle fazlasıyla hissedebileceksiniz.

lavande_ausschnitt.jpg
retro-1051-white-img1.jpg
vintage_bath_1.jpg

Retro tarz küvetler duş başlığı görünümüyle de tarz olan Retro havasını olması gerektiği şekilde banyonuzda hissettirebilecektir. En özel görünümler adına bu tarz bir küveti almak için Koçtaş, Vitra gibi banyo ürünleri bakımından indirimli seçeneklere de ulaşabileceğiniz mağaza ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Hayallerinizi olması gerektiği şekli ile banyonuza yansıtmaya var mısınız? O halde haydi acele edin. Retro görünümlü banyolarınızda mutluluğunuza mutluluk katmaya bir an önce başlayın.
 
Geri
Üst