Reza Zarrap Meğer resmi olarak Şarkıcı GÜnelle Birlikteymiş

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Reza Zarrap Meğer resmi olarak Şarkıcı GÜnelle Birlikteymiş
reza zarrap reza zarrab resmi zarrap kimdir zarrab kimdir biyografi
Günel Resimleri ve Ebru Resimleri bu adam her kimse sizce hangisi güzel arkadaşlarım. Ebru mu Günel mi :D:D
GÜNEL VE EBRU GÜNDEŞ RESİMLERİ BUYRUN
KARARI VERİN

ŞARKICI GÜNEL

Buda günelin eski resmi arkadaşlarım

ŞİMDİ SIRA EBRUDA :)

Buda ebrunun eski resmi arkadaşlarım.

Reza Zarrap resimleri nerede kimdir bu adam neti o kadar araştırdım hiç birşey bulamadım iyimi :D adamın bir tane resmi yok bulunca bu konuya ekleyeceğim..
Geçiyoruz haberimize arkadaşlarım.

Osmantan Erkır'dan ayrılan Ebru Günde'in Azeri şarkıcı Günel'in sevgilisi Reza Zarrab'la aşk yaşadığı konuşuluyor.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş bir süredir 'Popstar Alaturka' adlı yarışmada jüri üyeliği yapıyor ve yarışmanın hem sunucusu hem yapımcısı olan Osmantan Erkır'la aşk yaşıyordu. Sık sık evlenecekleri konuşulan çift biten programın ardından aniden ayrıldılar. Ebru Gündeş ayrılık olayını bir faksla medyaya duyururken Gündeş'in yeni yıla yeni bir aşkla girdiği iddia edildi.

Herşeyi erteledi Azerbeycan'a gitti...

GündeŞ'in yeni albümünde yer alan 'Sadece Sevdim' adlı şarkısının bestecisi ve söz yazarı olan Azerbaycanlı Reza Zarrab'la, Gündeş albüm çalışmaları sırasında tanışıp dostluklarını ilerletmişler. Bir ay önce Bakü'ye konsere giden Gündeş ile Zarrab bu sırada da görüşmüşler. Reza Zarrab'ın kendi sevgilisi olduğunu belirten şarkıcı Günel olayı duyuncva sinir krizleri geçirdi. Günel İstanbul'daki tüm işlerini erteleyip apartopar Azerbeycan'a Reza'nın yanına uçtu. 24 yaşındaki Zarrab, müzik çalışmalarının yanısıra çok zengin bir işadamı olarak da tanınıyor.

Cevap: Reza Zarrap Meğer resmi olarak Şarkıcı GÜnelle Birlikteymiş

Reza Zarrap kimmişki çok merak ettim valla paylaşılamıyor :D:D

Cevap: Reza Zarrap Meğer resmi olarak Şarkıcı GÜnelle Birlikteymiş

Bilmiyorum vallahi dediğim gibi o kadar araştırdım bir kare fotoğrafını bulamadım :fati:

Geri