ReziL oLduğumuz anLar

canım ablamda babama gaf yapmıstı hala karnım agrıyo aklıma gelınce babam emeklı oldu ve dukkkan acıcak malzeme arastırırken malzemecı adam abı dogmamıs cocuga don biçme demiş neyse dukkanı yerlestırmeye gıttık bız cay ıcıyoruz babamda bıyandan o adama kızıyo ne demek dogmamıs cocuga don biçmek al açtım vs ablam atladı ordan NE DEMEKMIS O ÖYLE ORAYA BİŞEYLER KOYACANKI O COCUK DOGSUN DEMİ AMA biz koptuk ablam kıpkırmızı

canım ablamda babama gaf yapmıstı hala karnım agrıyo aklıma gelınce babam emeklı oldu ve dukkkan acıcak malzeme arastırırken malzemecı adam abı dogmamıs cocuga don biçme demiş neyse dukkanı yerlestırmeye gıttık bız cay ıcıyoruz babamda bıyandan o adama kızıyo ne demek dogmamıs cocuga don biçmek al açtım vs ablam atladı ordan NE DEMEKMIS O ÖYLE ORAYA BİŞEYLER KOYACANKI O COCUK DOGSUN DEMİ AMA biz koptuk ablam kıpkırmızı
inanmıyorumm ablan fena gaf yapmış hahaha hahaha

bende bi keresinde mutfak aspratörü bozulmuştu servisi aradım tamir için geldiler bakmaya meğer bozuk değil düğmesi kapalıymış rezil olmuştum.Aklıma hemen adile naşitin bi filmi geldi hani elektrikleri bozup şirketi arıyoduyo tarık akanı göndersinler diye bende aynen o duruma düştüm kendime çok gülmüştüm

bende bi keresinde mutfak aspratörü bozulmuştu servisi aradım tamir için geldiler bakmaya meğer bozuk değil düğmesi kapalıymış rezil olmuştum.Aklıma hemen adile naşitin bi filmi geldi hani elektrikleri bozup şirketi arıyoduyo tarık akanı göndersinler diye bende aynen o duruma düştüm kendime çok gülmüştüm
ay inanmıyorum kim bilir ne düşünmüşlerdir hakkında hahaha

kızlar bir tane daha anlatayım rezilliğimi. geçen sene konya ya beden eğitimi öğr için sınavlara gitmiştim. yurtta kalıyoruz. .antremandan erkek arkadaşlarımız bizi almaya geldi yurttan. neyse aldılar bizi gidiyoruz. benim ayağım taşa takıldı az daha düşüyordum o korkuyla arkamı dönmüş taşa bağırıyorum gerizekalı ne işin var ayağımın altında senin yüzünden düşüyordum falan. baktım arkadaşlar gülüyor. sonra farkettim ki taşa insan muamelesi yapıyorum. aman allahım ne rezillikti. dillerinden düşürmemişlerdi o rezilliğimi

ben de size kendi rezilliğimi anlatmak isterdim arkadaşlar ama aklıma gelmiyo şu an. Olmadı ben size ablamın rezilliğini anlatayım (bilse kafmı kırar) biz bi gün yolda ablam, ben ve ablam ın arkadaşları yürüyoruz. Bir yandan da yolda muhabbet falan bilirsiniz kadın milletini. Bi ara baktık ki ablam arkada kaldı ve birine pardon diyo. Meğer bu konuşurken direğe çarpmış ve direğe insan muamelesi yapıp pardon dio :)))))))) tabii biz koptuk ondan sonra

ablamın böle rezillikleri çoktur :)))) aklıma gelirse devam ederim....

hmmm aklıma bi tane daha geldi .... ve yine ablamla ilgili :)))))))))
bu akıllı bi gün markete gidiyo alışveriş için. markette mahallede en sık gittiği marketlerden biri. Birde o zaman kıştı. Neyse bu markete gidiyo. Bi güzel o gün de havasındaymış bizimki. Sonra market çalışanlarından yaşlı bi amca usulca yanına gelmiş ve ' kızım yanlış anlamazsan bişey dicem, fermuarın açık kalmış ' :)))))) demiş.................... Ablam o günden sonra o amca işten ayrılıncaya dek markete uğramadı.... Artık gidiyo, ama dikkatli bi şekilde :)))))

ben de size kendi rezilliğimi anlatmak isterdim arkadaşlar ama aklıma gelmiyo şu an. Olmadı ben size ablamın rezilliğini anlatayım (bilse kafmı kırar) biz bi gün yolda ablam, ben ve ablam ın arkadaşları yürüyoruz. Bir yandan da yolda muhabbet falan bilirsiniz kadın milletini. Bi ara baktık ki ablam arkada kaldı ve birine pardon diyo. Meğer bu konuşurken direğe çarpmış ve direğe insan muamelesi yapıp pardon dio :)))))))) tabii biz koptuk ondan sonra

ablamın böle rezillikleri çoktur :)))) aklıma gelirse devam ederim....
ablan da benden desene. cansız varlıklarla konuşuyo hahaha

Geri