ria terapi uygulaması

ria terapi uygulaması
merhaba yeni çıkan bir uygulama var adı ria terapi. küvete sıcak su konuyor içine bu 2,5 kg tuz ve mineral kürü karıştırılıyor. 1 saat bu suyun içinde bekliyoruz. zayıflama konusunda çok faydasını gördüm. spor ve diyet yapamadım buna rağmen sadece bu kür ile 2 ayda 5 kg verdim. 1 beden inceldim. Zayıflama için kesinlikle tavsiye ederim.
 
E

EBRUIŞIK

Yeni Üye
Üye
Merhaba Buse Hanım,
Bu uygulamayı arkadaşımdan da duymuştum. Babaannem çok kilolu, şeker hastası ve doktor mutlaka zayıflamasını istiyor. Ancak yaşlılık nedeniyle ve dizinde rahatsızlık olduğu için spor yapamıyor. Herhangi bir yan etkisi olup olmadığını biliyor musunuz?
 
B

Buse Tozlu

Yeni Üye
Üye
bilinen bir yan etkisi yok. zaten içerik olarak sadece vücudumuz için gerekli minerallere sahip olduğu için ve deri yoluyla gerektiği kadar alındığı için olumsuz bir etkisinin olması mümkün değil. tek dikkat edilmesi gereken konu suda 1 saat kalındığı için herkes dayanabildiği sıcaklıkta suyu ayarlasın. etikette yazdığı gibi sodalı ayran çok iyi geliyor. ben zayıflarken olumlu etkilerini gördüm bunlar selülitlerin azalması, cildin saç derisinin ve saçın daha canlı ve parlak olması, sivilcelerin iyileşmesi. başka faydaları da olduğunu söylüyorlar sedef hastalığına iyi geliyormuş ama onu deneme şansım olmadığı için kesin bir şey söyleyemem. sedefi olan bir arkadaşım denemeye karar verdi. sonucunu paylaşırım
 
Üst