Riddim Night Club

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Riddim Night Club
0212 251 27 23 - 251 30 15

Yer : Beyoğlu

Adres : Sıraselviler Cad. No:69/1 Taksim

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : YOK

Web : Riddim.com.tr | Rnb Hiphop | Night Club
Riddim

İstanbul`da rahat, güvenli ve huzurlu bir şekilde eğlence yaşamak istiyorum, bunu yaşarken de kaliteli fakat çok fazla harcama yapmadan, dilediğim müzik tarzında istediğim gibi eğlenmek istiyorum diyorsanız "Riddim" bunun tam yeri. Artık Riddim yeni hali ve üç farklı tarzıyla sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatacak...
Riddim Live (Üst Riddim)

Yeni tarzıyla Riddim Live`da haftada bir gece İstanbul`un en iyi grupları çıkyyor ve sizlere eşsiz bir canlı performans sergiliyor. İster iç kısımda müziğin coşkusuna katılıp eğlenebilir, isterseniz de boğaz manzaralı geniş terasında oturup eğlenceye keyifli bir şekilde katılabilirsiniz.

Saatler: Hafta içi 21:00-03:30, Hafta sonu 21:00-04:30<bR>
Kapasite: 750 Kişi
Riddim Special (Orta Riddim)

Riddim Özel sizlere, 1000 kişilik kapasiteli geniş salonuyla özel organizasyon ve konserleriyle hizmet sunacaktır. Konser bilgileri ve organizasyonlar sizlere üye olduğunuz herhangi bir Riddim hesabından mail olarak ya da Riddim.com.tr | Rnb Hiphop | Night Club adresinden bildirilecektir.
Riddim HipHop, R&B (Alt Riddim)

İşte karşınızda içinizi kıpırdatan ritmi ve İstabnul`da eşi benzeri olmayan Alt Riddim, HipHop ve R&B tarzıyla listelerde hep bir numara olan, dilediğiniz gibi dans edebileceğiniz bir gece kulübü. Riddim`in sürekli DJ`leri sawashqocaoglu, ve DJ Ice olmakla birlikte bazı gecelerde ve organizasyonlarda sürpriz DJ`lere de yer verilmektedir.

Saatler:

Hafta içi 21:00-03:30, Hafta sonu 21:0-04.30

Kapasite: 1000 Kişi

Geri