RoCCo İyiki Doğdun

PaSikA

Yeni Üye
Üye
RoCCo İyiki Doğdun
doğum günü pasta tarifleri doğum günü pastası tarifi dogum pasta tarifleri pastası doğumgünü pastasi
Mekanın en tatlı şekeri RoCCo doğum günün kutlu olsun...İyiki Doğdun İyiki Varsın...Sevdiklerinle birlikte nice nice mutlu sağlıklı yaşlara canım benim :)

dogum-gunu-5226.jpg

Şekerimmmmmmm şugar gacım Türk lokumum ciğerim şekerparem bidenem doğum günün kutlu olsun Rabbim herşeyi gönlüne göre versin nice yıllara tatlımmmmmm:)

iyiki doğdun be şekerim karamelammm seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzz seniiiiiiiiii :D

KANKAMMMMM KARDEŞİMM HERBİŞEYİMM GELİNCİĞİMMMM

doğum dünün kutlu olsun aşkitom...nice nice senelereee.....RABBİM gönlündeki tüm güzellikleri sana nasip etsin...Hep mutlu ol bebeğim...seni çok seviyorum uleeee...:D:D
Hediyenide facebook'tan yolluyorumm:D:D:d buraya ekleme şansım yok malesef:D

cikolatalimuzlupastadb3-9847.jpg

Buda pastan...Yanımda olsan en güzelini yapardım sana iyi bilirsin ...en güzelinden de bir doğum güünü kutlardık..Olsun mekanlar ayrı olsa da gönüller bir be KARDEŞİM....

KANKAMMMMMM SİVCANIMMMMMMMM

pasiiiiiiiiii sagoll bee kuşumm yeni gördümm nasıl iyi moral oldu anlalatammm seni çok seviyorumm kuzumm benimm hepinizii cok seviyorummm zor bii dönem geciriyorumm ama desteginizi hissediyorumm güc veriyosunuz bana iyikii varsınız sizlerde meleklerimm benimmm esraa biliyorum alasını yapardın vallaaa ama bn mahrum kaldım seninn o güzell marifetli ellerinin tadınaaa cokk cok öpüyorumm tekrar teşekkürlerr

Geri