Rojda Demirer'le söyleşi

fırtına

Yeni Üye
Üye
Rojda Demirer'le söyleşi
rojda demirer kürt rojda demirer kürt mü demirerin hayatı biyografi kimdir
Show tv de yayınlanan Melekler Korusun dizinde rol alan oyuncu ile yapılan röportajda güzel oyuncu neler itiraf etti ayrıntılar haberimizde......

EVLENME ZAMANIM GELDİ BİLİYORUM!

ADI KÜRTÇE'DE 'GÜNEŞİN DOĞUŞU' ANLAMINA GELEN ROJDA DEMİRER, SON DÖNEMİN GÖZDE OYUNCULARI ARASINDA YER ALIYOR.

Babasını yedi yaşındayken kanserden kaybeden Demirer, annesi ve ablasıyla yaşadığını ve hayattaki en büyük destekçilerinin de onlar olduğunu söylüyor. Şu sıralar ismini saklı tuttuğu pilates hocasıyla mutlu bir ilişkisi olduğunu belirten Demirer, 'Benim aşık olmam için sebep gerekmiyor. Bence aşk tam bir kimya meselesi. Açıklaması yok! Karakterine aşık olmam gibi bir şey söz konusu olmadı. Kim olduğunu bilmeden kapılıp gittim, iyi bir insan çıkması benim için büyük bir şans oldu' diye konuşuyor. Demirer, özel hayatını Cosmopolitan dergisinden Ece Bildiren'e anlattı...

* Özel hayatınızda nasıl birisisiniz? Duygusal mı davranırsınız, yoksa mantığınız sürekli devrede midir?
İkisini aynı anda yürütmeye çalışıyorum ama aşıksam duygularıma yenilip, mantıksız davranabiliyorum galiba... Mesela; sevdiğim adamı onun haberi olmadan bir yıl boyunca bekledim. Çok zor aşık olan bir insan olduğum için o duyguyu yakalamışken kendi kendime de olsa yaşıyorum, bekliyorum.

* Ve sonuç?
Dört aydır birlikteyiz.

* Peki nasıl birden bire oldu?
Onun kendi hayatıyla ilgili halletmesi gereken özel bir şeyler vardı. Özel olduğu için detaya girmek istemiyorum ama hayatında başka birisi vardı. Bu yüzden hep uzak durdum. Mantığım devredeydi ama duygularıma da yeniliyormuşum demek ki; onu sevip, ona belli etmeden sessizce beklemeye devam ettim.

DUVARLARI OLAN BİRİYİM
* Bu istikrarlı aşkın sebebi ne? Nesinden bu kadar etkilendiniz?
Benim aşık olmam için sebep gerekmiyor. Bu bence bir kimya meselesi. Açıklaması yok! Zaten onu hiç tanımıyordum. Karakterine aşık olmam gibi bir şey söz konusu olmadı. Kim olduğunu bilmeden kapılıp gittim, iyi bir insan çıkması büyük bir şans oldu benim için.

* Nasıl tanıştınız?
O benim pilates hocam.

* İlk görüşte aşk mı?
Evet.

* İlk itiraf nasıl oldu?
Her ders bitiminde 'Hadi hoşçakal' diyerek ayrılıyorduk. Kalp çarpıntıları eşliğinde eve gidiyordum. Sonunda bir gün, 'Bir şeyler yiyelim mi?' dedi. Yemeğe çıktık. İkimizin de hisleri açıkça belliydi.

* Acaba ünlü olduğunuz için açılmaya çekiniyor muydu?
Duvarları olan bir insanımdır, o yüzden çekinmiş olabilir. Sonra beni tanıdıkça o dünyanın insanı olmadığımı anladı. Onu beklemem de önemli bir gösterge oldu. Yemeğe çıktığımız gün ilk tohumlar atıldı ama daha sonra koşullar uzaklaşmamıza neden oldu. Bir yıl sonra ilişkimiz başladı. Sanırım bu biraz da düşünce gücüyle oldu. Bir şeye çok inandığımda o şey gerçekleşiyor.

* Kendinizi evliliğe yakın hissediyor musunuz?
Evet! Artık evlilik zamanının geldiğini düşünüyorum.

* Teklif var mı yoksa?
Net bir teklif yok, aramızda konuşuyoruz.

* Hayalinizi süsleyen bir düğün karesi var mı?
Yakınlarımız arasında küçük bir tören olmasını, sonra da bir barı kapatıp arkadaşlarımızla eğlenmeyi planlıyoruz. Erkek arkadaşım aynı zamanda müzisyen. Onlar çalsın, biz de eğlenelim...

ENERJİMİ SEVİYOR
* Erkek arkadaşınıza sorsak en çok hangi özelliğinizi sevdiğini söyler?
Onu çok sevmemi sevdiğini söyler hep. 'Beni sevgiye boğdun' der. Hayattaki duruşumu, neşemi, enerjimi seviyor.

* Siz onun nesini seviyorsunuz?
Çok pozitif ve sıfır egolu bir insan. Bu kadar kendiyle barışık olmasını ve yaptığı her işte başarılı olmasını çok seviyorum.

* İlerisi için ne gibi hayalleriniz var? 'Bir Oscar heykelciği de benim evimde olsa...' dediğiniz oluyor mu?
İşimle ilgili çok büyük hırslarım yok. Tabii ki başarılı olmayı isterim. Zaten ablam bana yalancı bir Oscar heykelciği almıştı, ona bakıp düşünce gücü uygulaması yapıyorum! Ama şu aralar özel hayatım ön planda. Beş yıl önce Hollywood hayallerimden bahsediyordum ama şu anda hayalim; evlenip bir sahil kasabasında her şeyden uzak huzurlu bir hayat yaşamak dahi olabilir.

* Kendinizi güzel bulmuyormuşsunuz? Peki sizce güzel kadın nasıl olur?
İnsan kendini aynada göre göre kanıksıyor herhalde. Güzel bir kadın, çok klişe gelecek ama; içi güzel olan kadındır bence. Enerjisini çok sevdiğim insanları gerçekten güzel buluyorum.

Geri